HNS heeft eigen 'road show' Auto ouder dan twintig? Doe mee aan HOTT 6! 1 april fie n bier zonder baby's Heineken A-gist Internal Audit; I t op de risico's Holland Keineken House AflRne! ^Kantoor jtoeterwoude krijgt 'upgrj Er was een tijd dat een 'road show' nog echt de weg op ging. Alle spullen voor de show zaten in een grote vrachtwagen en die toerde dan door het hele land. Tegenwoordig heeft elk zichzelf respecterend bedrijf een road show. Lees: een presentatie op verschillende locaties. Ook Heineken Nederland Supply (HNS) heeft er sinds kort een, en nog een drukbezochte ook. 15 maart deed de 'karavaan' de Brouwerij in Zoeterwoude aan en 19 maart was Den Bosch aan de beurt. Doel: het toelichten van de ontwikkelingen in de bier markt in de afgelopen tijd en in de toekomst, en de gevolgen die ze hebben voor HNS. Dat deden Marc Gross, Erik Korthals Altes, Joop Knuist en respectievelijk Hein van Dort en Godfried Meijer dan ook met verve. Van Dort gaat de komende maanden bij alle Zoeterwoudse brouwerijafdelingen de details bespreken, Meijer besteedt er binnenkort in Den Bosch een Bierkratsessie aan. 'U-jar In het eerste geval kun je je hart ophalen aan Griekenland, waar de voorbereidingen voor de Olympische Spelen in volle gang zijn. En aan Italië, land van pizza, wijn en wie weet binnenkort ook wat meer bier. Mocht je toch meer belang hechten aan awards en onderscheidingen of nominaties daarvoor: er zijn er weer heel wat uitgereikt. Van Pietertje Pils tot Reputation Award, van nominatie voor FoodAward tot 'commendation' voor geleverde prestaties op kwaliteitsgebied. Maar misschien is dit toch gewoon een nummer datje in z'n geheel moet lezen. Want we hebben het nog niet eens gehad over de babykamers, gesloopte en verbouwde kamers. Dus wat voor nummer dit is? We laten je er maar volledig vrij in het zelf te bepalen. De redactie April en mei zijn van die maanden met aardig wat vrije dagen. Tijd genoeg dus voor het lezen van deze Vers van 't Vat. Maar is dit nou een nummer over vakantielanden? Een nummer over de binnenkort los te barsten Oranjegekte? Of toch een editie die het vooral moet hebben van de awards, onderscheidingen en aanmoedigings prijzen? Als dit een nummer is over Oranjegekte: geen Olympische Spelen zonder Holland Heineken House. Geen EK in Portugal zonder maffe Heineken-toeterhoed. Geen Oranjegekte zonder vrijheid - zie het artikel over de bevrijding na de Tweede Wereldoorlog. En geen zomer zonder oranje drankje. Allemaal in dit nummer. Oldtimerbezitters opgelet! Zaterdag 8 mei is het weer zover. Bent of was u zelf in dienst bij Heineken en heeft u een auto die al minstens twintig jaar dienst doet, dan kunt u meerijden in de zesde Heineken Oldtimer Toer Tocht (HOTT). De achtergrond voor de tocht is de kaasstad Alkmaar, die dit jaar zijn 750-jarig bestaan viert. Opgeven kan tot 1 mei 2004 via het formulier datje vindt op het BrowseHuis. Mm Doe het snel, want er kunnen MAli maximaal veertig auto's meedoen. Inschrijfformulieren ook verkrijgbaar bij Bert Allewijn, (072) 547 8424, Cor Vlietstra, (071) 545 6791 en Cees de Jager, (071) 545 6087. De auto moet verzekerd zijn, voorzien van een geldig kenteken en een recent APK-rapport. Deelname is op eigen risico en kost 75 euro per equipe, inclusief lunchpakket en diner. Ervaring is niet vereist - je krijgt uitleg over het gebruikte 'bolletje-pijltje'-systeem - maar om hoog te eindigen is een goede kaartlezer aan te raden. Vers van 't Vat, april 2004 U bent er zelf natuurlijk niet ingetrapt: de 1 aprilgrap van vorige maand over de taskforce Normen en waarden. U bent niet de enige. De meeste mensen vertelden ons dat ze in eerste instantie hun ogen niet konden geloven, maar ze kregen bij het lezen van 'de eerste donderdag in april' al snel door dat het om een grap ging. Toch is de telefoonlijn nog tientallen keren gebeld. Er waren ook collega's die de timing fout vonden. En sommigen vonden het gewoon geen leuke grap. Over het algemeen werd echter het idee van een grap gewaardeerd. We denken alweer over het volgende jaar. De redactie

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 3