Recepties Afscheid R. van Dorst, receptie 29 april 25-jarig jubileum G.F. Buskens, receptie 6 mei 25-jarig jubileum M.J.F. Martens, receptie 7 mei Afscheid J. van Corstanje, receptie 13 mei 29 Na meer dan 35 jaar bij Vrumona te hebben gewerkt, maakt Ruud van Dorst in april gebruik van de Top/VUT- regeling. Hij is al die jaren werkzaam geweest in tal van commerciële functies binnen Vrumona. Daardoor staat hij binnen en buiten de organisatie bekend als het 'commerciële brein'. Ruud begon in maart 1969 bij Vrumona als winkelvertegen woordiger. Vervolgens werd hij groothandelsvertegen woordiger (1973) en national accountmanager (1977). Vele jaren heeft hij de belangen van Vrumona vertegen woordigd bij de Nederlandse hoofdkantoren van de retailorganisaties. Vanaf 1999 is Ruud sales support manager bij Vrumona. Zijn immer grote betrokkenheid bij Vrumona kwam ook goed tot uiting toen hij in 2000 als lid van de OR werd gekozen. Ruud had naast zijn eigenlijke werkzaam heden ook steeds meer de functie van mentor/coach in de organisatie gekregen. Zijn afscheidsreceptie op 29 april in de ontvangstruimte van het Vrumona-kantoor in Bunnik begint om 17.00 uur. Gerard Buskens is een kwart eeuw in dienst van Heineken Brouwerijen Schielanden. Gerard begon op 7 mei 1979 als bijrijder in dienst van Havenstad BV, dat later opging in Heineken Brouwerijen Schielanden. Hij zat op de route door Schiedam jarenlang naast chauffeur Koos Bos, die nu administratief medewerker is van de afdeling Expeditie. In 1986 kwam Gerard bij het Magazijn, ook nog bij Havenstad, op verschillende locaties. Sinds vijfjaar werkt hij bij de HB- locatie in de Spaanse Polder (Rotterdam-Overschie). Volgens zijn collega's is Gerard niet vaak aan het woord. Dat is logisch voor een harde werker als Gerard die het motto 'Geen woorden maar daden' zelf lijkt te hebben uitgevonden. Geen wonder dat hij hartstochtelijk fan is van Feyenoord en thuis een indrukwekkende verzameling spullen heeft van de Rotterdamse club. Ook heeft hij een collectie miniatuurvrachtauto's. Gerard wordt op 6 mei een receptie aangeboden in de ontvangstruimte van HB Schielanden, aanvang 16.30 uur. Tiny Martens is sinds 1 mei 1979 in dienst bij Heineken Den Bosch. Hij begon op Colonne 8 binnen de afdeling Verpakken, als etiketteerder en aflosser. Tien jaar later stapte hij over naar de afdeling Brouwen. De eerste twee jaar deed hij dienst als scheepslosser en reserve. Vervolgens is Tiny de vijfploegendienst in gegaan en heeft hij de automatisering van de brouwhuizen en gistkelders van dichtbij meegemaakt. In 2003 is Tiny weer teruggegaan naar de afdeling Verpakken. Hij werkt momenteel aan de blikkenlijn. Kortom, Tiny kent het gehele proces van het lossen van de gerst tot het afleveren van een uitstekend eindproduct. Zijn receptie op 7 mei in De Cambrinuskelder in Den Bosch begint om 15.30 uur. Jan van Corstanje neemt afscheid, na bijna 34 jaar te hebben gewerkt voor de brouwerij in Den Bosch. Hij gaat vanaf 1 juni genieten van zijn welverdiende rust na 45 jaar arbeid. Voordat Jan naar Den Bosch kwam, was hij elf jaar timmerman. Hij was en is een enthousiaste en betrokken medewerker. In beginsel werkzaam als schouwer op de flessenlijn, tapper op de Colonnes 2, 3 en 4 en daarna gedurende zijn langste tijd binnen Heineken op de Sanky. Op deze machine, waar fusten van dertig en vijftig liter werden gevuld, was Jan allround operator. Na het plaatsmaken voor Colonne 14, de huidige fustenlijn, heeft Jan daar zijn werkzaamheden als operator voortgezet. Zijn afscheidsreceptie op donderdag 13 mei in De Cambrinuskelder in Den Bosch begint om 15.30 uur. Vers van 't Vat, april 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29