40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk Pietertje Pils voor Cor Harmsen Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Wim en Aafien van Bezooijen uit Wijk bij Duurstede Christel en Jan Faasen John en Laura Ferrée uit Hazerswoude-Rijndijk De heer en mevrouw Schapendonk uit Drunen De heer en mevrouw Rebel uit Oosterbeek De heer en mevrouw Van den Oever uit Katwijk aan Zee De heer en mevrouw Van Litsenburg uit Den Bosch Hierbij willen wij het managementteam, het personeel van De Cambrinuskelder, en alle anderen bedanken voor de onvergetelijke dag die zij ons bezorgd hebben bij mijn 25-jarig jubileum. Wij bedanken allen voor de bloemen, de cadeaus en vooral voor hun aanwezigheid. Het was geweldig! Familie Straatman Bij deze dank ik de directie van Heineken voor de prachtige bloemen die ik kreeg vanwege mijn pensioen. Rinus Mol Waarde collega's en dierbare vrienden, Uiteindelijk is het mij dan toch nog gelukt om de Top/VUT- gerechtigde leeftijd te bereiken. Op zich beschouw ik dat als een groot cadeau, want als ik het met een grapje mag uitleggen: 'Om als oudere werknemer bij Heineken te werken, daar helpt tenslotte zelfs drank niet meer tegen'. Dat is dan ook een van de redenen geweest dat ik geen afscheidsreceptie meer wilde. Toch overheerst gelukkig een gevoel van tevredenheid en trots over de tijd dat ik bij Heineken heb gewerkt, want al met al kan ik terugzien op een leuke, lange en leerzame loopbaan. De tinteling die je ondergaat wanneer je een Heineken drinkt heb ik ook vaak ervaren tijdens mijn werk, en dat kwam niet omdat ik er op dat moment al een paar achter m'n kiezen had. Sommige mensen noemen dat 'het Heineken-gevoeT of 'het groene bloed'. Ik weet dat er in ons bedrijf steeds meer personen zijn die dat alleen maar kennen 'van horen zeggen' en nauwelijks begrijpen waar ik het nu over heb. Ach, en misschien is dat Heineken-gevoel inmiddels ook wel wat achterhaald en ouderwets Toch hoop ik stiekem dat die collectieve tinteling niet helemaal zal uitsterven en weer zal worden (her) ontdekt als iets dat mensen bindt en misschien zelfs wel belangrijker is dan een vet salaris. Hoe dan ook, ik ga voorlopig 'buiten spelen' en jullie mogen nog even doorgaan. Ik wens jullie daarbij heel veel succes en wellicht komen we elkaar nog eens tegen bij een mooi glas bier. Roel de Haan Het was 13 april een bijzondere dag voor Cor Harmsen, hospitality manager bij de Heineken Experience in Amsterdam. Ter gelegenheid van veertig dienstjaren kreeg hij traditiegetrouw een Pietertje Pils. Het beeldje en de bijbehorende oorkonde werden Cor in de Heineken Experience overhandigd door Raad van Bestuurlid René Hooft Graafland, onder het toeziend oog van vele collega's. Cor heeft gedurende die veertig jaar zo'n beetje alle facetten van het hospitality-gebeuren op de diverse Amsterdamse Heineken-vestigingen doorlopen. Kelner, tapper, medewerker in de directiekeuken - hij was het allemaal. Als hospitality manager is hij nu verantwoordelijk voor het hele reilen en zeilen rond de diverse ontvangsten. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28