Sisi O'Neill hangmatten-actie Heineken promoot bedrijfsborrel in Nederland Royal Orange maakt Nederland oranje Heeft u Heineken ergens in het nieuws gezien? Meld het de redactie! Promotie Vanaf eind april starten Sisi en O'Neill een zomerse actie. De consument krijgt dan maar liefst 17,50 korting op een originele O'Neill hangmat! Tot eind mei hebben bijna alle 1,51 Sisi- flessen speciale actie-etiketten. Bij inlevering van drie actie-etiketten en slechts 7,50, krijgt de consument bij de Perry Sport-winkels dit fantastische item. Hiernaast maken consumenten die meedoen aan de actie kans op twee gratis VIP-kaarten voor het Sisi O'Neill Beach Event. Dit exclusieve jongerenevent toont de laatste trends op het gebied van lifestyle, mode en sport. De actie wordt extra kracht bijgezet met een spotje op televisie (naast de nieuwe Sisi-commercial), demo's en displays op de winkelvloer, met print en diverse POS-materialen. Take it easy, take a Sisi... De bedrijfsborrel is bij veel bedrijven nog steeds in. Elke vrijdagmiddag komen werknemers samen om met elkaar te proosten en nog eens na te praten over zakelijke en privé-aangelegenheden. En dat is big business, zo heeft Heineken Brouwerijen bedacht. Daarom is Heineken Convenience (Nico Rietveld en Arnaud Wynia) met een aantal leveranciers zoals Hakado automatencatering en Thermo Centre om tafel gaan zitten om gezamenlijk een aantal keer per jaar een borrelblad voor klanten uit te brengen. In het blad staan allerlei tips voor borrels, een borrelagenda en het assortiment. Bovendien is meteen een bestelfax- formulier toegevoegd, waarmee de klant al zijn ingrediënten voor het borreluurtje centraal kan inkopen. Dus niet alleen bier, maar ook wijn, frisdrank, chips, crackers en nootjes. En wie boven de 75 euro bestelt, krijgt meteen een aantal Heineken-artikelen cadeau als een kelnermes, vlaggetjes, bierglazen en posters. Dat wordt gezellig borrelen. We krijgen dit jaar een oranje zomer. Koninginnedag (30 april), het Europees Kampioenschap voetbal in Portugal (12 juni tot 4 juli) en de Olympische Spelen in Athene (13 tot 29 augustus) - allemaal evenementen die Nederland in oranje hullen. Royal Club draagt bij aan de oranjegekte met Royal Orange, een fris, licht bitter sinaasappeldrankje met een 'bite'. 'Oranjer' kan bijna niet. Royal Orange is verkrijgbaar in 1 liter- statiegeldfles met het Wilhelmus op de rug van het etiket én in een 33cl PET- fles met opvallend etiket en een oranje kroontje als sluiting. Beperkt verkrijgbaar, dus mis het niet! Vers van 't Vat, april 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 17