Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw J.P.M. Heijkants uit Poppel (40-jarig huwelijk) Familie W.C. Kaal uit Zaandam 40-jarig huwelijk) Willem en Roely Bronsema uit Hoogezand (40-jarig huwelijk) Els en Henk Tromp uit Boxtel (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw P.H. Koreman uit Vlijmen (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Verdonk uit Middelburg (50-jarig huwelijk) Jan en Anneke van Rijn uit 's-Hertogenbosch (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van Maastricht uit Breda (50-jarig huwelijk) Jan en Rietje Knuiman uit Engelen (55-jarig huwelijk) De heer en mevrouw J. Schulenberg uit Zwolle (60-jarig huwelijk) De heerJ.W. van Cent uit Rotterdam (pensioen) De heer en mevrouw V/d Lee uit Waalwijk (65ste verjaardag) Hierbij wil ik de directie bedanken voor het prachtige boeket bloemen dat ik ontvangen heb naar aanleiding van het overlijden van mijn man, de heer J.L. Balke. Mw. A. Balke-Bijlsma Omgeven door alle mensen die ons lief zijn, hebben wij afscheid mogen nemen van het bedrijf Heineken, dat jarenlang mijn en dijn bepaald heeft van ons leven. Ik heb een mooie tijd gehad en dank daarbij iedereen die daaraan heeft meegewerkt. Plannen hebben we zat, gezond blijven is nu de hoofdzaak. Maar dat wensen wij jullie ook allemaal toe: gezondheid! Het ga jullie allen goed Willem, Lenie, Sabrina, Berry en Jolanda Daalman Op 8 oktober heb ik afscheid genomen van het werkzaam deel bij ons mooie bedrijf. Langs deze weg bedank ik iedereen die aan dit afscheid heeft meegewerkt en aanwezig is geweest op de informele receptie. Het was voor mij een onvergetelijke dag en deze dag is geheel verlopen zoals ik me dat had voorgesteld. De komst van een aantal oud-collega's naar mijn afscheid was hartverwarmend. Speciaal bedank ik de afdeling P&O en de mensen van het Ontvangstgebouw voor hun goede zorgen. Ik heb veel jaren met heel veel plezier bij ons bedrijf gewerkt. Ik ben er heel veel collega's tegengekomen waar het goed mee samenwerken was. Ondanks de soms lastige klussen was er altijd wel een moment van humor en een lach. Kortom, ik houd aan de tijd bij Heineken heel veel goede herinneringen over. Er is nu een periode aangebroken waar mijn vrouw en ik invulling aan gaan geven, plannen hebben we genoeg. We wensen jullie allemaal een goede gezondheid toe en het beste voor de toekomst. Cor en Paula van der Schoor Vrijdag 5 september was het zover, na 32,5 jaar MIT en DCS heb ik officieel afscheid genomen van Heineken. Het was een geweldige afscheidsreceptie. Vele (oud-) collega's uit Den Bosch en Zoeterwoude waren aanwezig, alsmede relaties, familie, vrienden en bekenden. Wij willen dan ook iedereen hartelijk bedanken voor deze zeer geslaagde middag. Jullie aan wezigheid, woorden, cadeaus, bloemen en felicitaties hebben wij zeer op prijs gesteld. Speciale dank aan de muziekkapel 'De Laatbloeiers' onder leiding van oud collega Piet v.d. Grint, die deze middag muzikaal opluisterde. Ook aan de Oeteldonkse groep 'No Nonsens', Kwekfestein-winnaar van Oeteldonk en Brabant in 2002 met een prachtig afscheidslied. Tevens willen wij het managementteam en collega's bedanken voor de bloemen en cadeaus voor ons 40-jarig huwelijk op 30 augustus. Nogmaals hartelijke dank voor deze onvergetelijke dag. Jan en Lea van der Burgt Heineken Nederlands Beheer ■sir -■

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 28