Win een Pepsi Chart Live in Ahoy' Heineken-blik Nieuw design blauwe kerst met Pepsi! Heeft u Heineken ergens in het nieuws gezien? Meld het de redactie! Product, promotie pers Afgelopen jaar introduceerde Pepsi rond kerst met enorm succes Pepsi Blue. Daarom kom je de blauwe cola ook in december 2003 overal tegen. In de winkel kun je kiezen uit de 1,5 literfles en de 50cl PET-fles. Voor horecaklanten is Pepsi Blue er in 20cl fles. KLM wordt nog blauwer dan normaal en verkoopt Pepsi Blue in blik. Met Vers van 't Vat maak je nü kans Je kunt natuurlijk elke vrijdagmiddag tussen drie en zes luisteren naar Pepsi Chart op Yorin FM. Hartstikke leuk, zeker doen, maar Pepsi Chart Live meemaken is nog een tikkie échter. De vijftien beste artiesten uit de Pepsi Chart gaven 18 oktober in het Rotterdamse Ahoy'-complex een spetterend optreden. Zo maar een paar namen uit de line-up: Di-rect, de Idols Jim, Jamai en Dewi, Sita, Bow Wow, Birgit en de Sugababes. Hoogtepunt was het live miniconcert van Pink en dat was meteen het eerste concert dat zij in Nederland gaf. Pepsi, 'ask for more' en je krijgt het. alleen in lijn met de internationale merkuitstraling, maar is volgens de consument ook frisser, moderner en meer passend bij Heineken dan het oude blikje. De laatste aan passing aan de branding op blik vond plaats in 1998. De Heineken-blikjes zijn voorzien van een nieuw design. De zoge noemde 'can upgrade' betreft zowel de 33cl als de 50cl blikken en het shrinkfoil. Het nieuwe ontwerp geeft de Heineken-blikjes een nog frissere uitstraling. Het design is nu niet op een Pepsi Blue-kerstmuts of een opblaasbare kerstboom! Stuur per (interne) post een briefje met je personeelsnummer, naam, adres en woonplaats onder vermelding van 'Pepsi Blue X-mas' naar Vrumona, postbus 1, 3980 CA Bunnik, ter attentie van Habbo de Vaere. De snelste inzenders krijgen hun prijs thuisgestuurd. We wish you a blue blue X-mas. Vers van 't Vat, november 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 17