In memoriam Bedankt Vietnam Libanon Rusland Terugkeer vanuit het buitenland La Réunion Detacheringen Nigeria Mededeling PUM De heer M. Mühlebach, werkzaam als packaging equipment specialist bij HTS in Zoeterwoude, is per 9 december 2002 benoemd tot HTS installation manager bij Hatay Brewery Ltd. in Hanoi. De heerJ.M. Landriau, voorheen regional manager Africa Middle East, is met ingang van 1 november 2002 benoemd tot general manager bij Brasserie Almaza S.A.L. in Beiroet. De heer H. Herrmann, voorheen development manager Russia binnen de afdeling Corporate Production Policy Control in Zoeterwoude, is per 1 november 2002 benoemd tot technical development manager Russia bij Bravo International in St. Petersburg. De heer R.P.A. van Benthem is per 1 november 2002 teruggekeerd van La Réunion waar hij werkzaam is geweest als marketing manager bij Brasseries de Bourbon in St. Denis. De heer R.A.M. Bosman is per 1 november 2002 teruggekeerd van La Réunion waar hij werkzaam is geweest als directeur technique bij Brasseries de Bourbon in St. Denis. De heerM.J. Schuurman is met ingang van 11 november 2002 voor een periode van vijf maanden gedetacheerd als automation engineer bij Nigerian Breweries Pic. in Ama. Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw Westmaas uit Sassenheim (25-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van der Zwam uit Den Haag (40 jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van Oordt uit Den Haag (40-jarig huwelijk) Piet en Joke van de Grint uit 's-Hertogenbosch (40-jarig huwelijk) Frans en Gerda Roolaart uit Rotterdam (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw AH. van de Griendt uit 's-Hertogenbosch (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Clercx uit Esch (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van Gent uit Rotterdam (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Kievit uit 's-Hertogenbosch (50-jarig huwelijk) Annie en Theo Angevaare uit Den Haag (50 jarig huwelijk) De heer en mevrouw J.L. Maas uit Waalwijk (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw G. Brouwer uit Barendrecht (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw A.J. Denis uit Vught (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw A.T. v/d Velde uit Rotterdam (60-jarig huwelijk) Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik hierbij iedereen bedanken voor het fantastisch afscheid dat 4 oktober voor mij was georganiseerd. Het was een mooie middag en avond. Het was fijn dat zoveel (oud-)collega's aanwezig waren. Ik dank hierbij iedereen voor de mooie cadeaus en bloemen die ik heb mogen ontvangen. Speciaal wil ik de afdeling Planning en Werkvoorbereiding van Heineken Brouwerijen Tap Techniek en de unit Midden-Brabant bedanken voor de prettige samenwerking. Laurens Quinten Op 14 november is Bep Verel op 60-jarige leeftijd overleden na een slopende ziekte. Vanaf 1986 was Bep werkzaam als dokters assistente bij de medische dienst in 's-Hertogenbosch, waarna zij in 1994 lekenrapporteur werd voor Zuid-Nederland. Ze deed haar werk met veel overgave en grote betrokkenheid, op Bep kon je altijd een beroep doen. Ze had vooral voor zieke mensen een luisterend oor. We hebben Bep gekend als een sterke vrouw die eerlijkheid en openheid hoog in het vaandel had staan. Tijdens haar ziekbed dwong ze veel respect af door de open en moedige wijze waarop ze met een ieder sprak over haar ziekte. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Wij zullen haar missen. Collega's Arbodienst Den Bosch De vrijdag na Kerstmis zijn alle Personeels Uitgifte Magazijnen gesloten. Dat betekent dat u op 27 december niet terecht kunt bij het PUM in zowel Amsterdam, Zoeterwoude, Den Bosch als Bunnik. Vers van 't Vat, november 2002 31

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31