25-jarig jubileum C.J.J. Coolen- Vinken, receptie 20 december Afscheid J.H.E. Mekenkamp, receptie 12 december Afscheid G.H. Wilting, receptie 12 december Afscheid J. Bouwmeester, receptie 11 december Vlak voor de kerstdagen viert Carola haar 25-jarig jubileum. Hans gaat per 1 januari 2003, na ruim dertig Heineken-jaren, met pensioen. 'Je moet voor dit werk een beetje paranoïde zijn en afgaan op feiten.' Gerda Wilting was in 1985 haar tijd vér vooruit. tw* i Hans Mekenkamp trad in 1972 bij Heineken in dienst als afdelingschef Technische Opleidingen. Na ruim een jaar ging hij als wachtchef Brouwhuis/Kelders aan de slag in Den Bosch, wat hij tot 1981 heeft gedaan. Toen ging Hans in Zoeterwoude werken als medewerker Centrale Training Vorming. In 1983 heeft Hans voor een jaartje bij de Nigerian Breweries Ltd. gewerkt, vervolgens voor twee jaar in Kameroen en van 1986 tot 1989 in Zaïre. Toen keerde Hans weer terug naar de 'lage landen' om in Zoeterwoude als controleur op de Centrale Kwaliteits dienst te werken, wat hij tot 1 januari 2003 doet, want dan gaat hij met pensioen. Zijn afscheidsreceptie vindt 12 december vanaf 16.30 uur in De Hooiberg plaats. Iedereen is van harte welkom een biertje te komen drinken. Jan, en voor velen 'meneer' Bouwmeester, kwam 1 april 1989 als senior consultant in dienst bij Proseco, om de daar ingezette professio nalisering mede gestalte te geven. Hier werd hij belast met vele security- vraagstukken in binnen- en buitenland. Reizen, zaken onderzoeken, adviseren, begeleiden en coördineren op security- gebied bij Heineken-vestigingen wereldwijd hoorden daarbij en zijn voor hem normale zaken die hij met veel toewijding heeft ingevuld. Na zo'n internationale en afwisselende carrière zal Jan zich, nu hij gaat gebruikmaken van de Top/VUT-regeling, niet vervelen. Zijn 'schip' is zeewaardig en houdt hem gegarandeerd van de straat. Iedereen is 11 december om 16.30 uur welkom in De Hooiberg in Zoeterwoude om samen met Jan het afscheidsglas te heffen. Carola Coolen is in 1976 gestart als administratief medewerkster bij Heineken in Limburg, waar ze twaalf jaar heeft gewerkt. In 1988 is Carola een jaar uit dienst geweest, om vervolgens op parttime-basis terug te keren als administratief medewerkster. Vanaf 1992 heeft Carola als verkooptelefoniste gewerkt tot ongeveer 1996, toen ze met zijn allen naar Heerlen verhuisden. Hoewel wij toen de term 'herintreder' nog niet kenden, trad Gerda al op 3 juni 1985 opnieuw in dienst bij Heineken. Tijdens haar eerste dienstverband (1961-1971) werkte zij op de Van der Helststraat op het Laboratorium, op het Bedrijfsbureau en op de afdeling Inkoop. Bij haar herindiensttreding werd zij aangesteld als afdelingsassistente Technische Dienst. Na een jaar werd deze functie opgeheven wegens sluiting van de Amsterdamse Brouwerij. De betrouwbare kwaliteiten van Gerda bleken heel goed te passen in de functie van afdelingssecretaresse Treasury, waarin zij 1 juni 1986 werd aangesteld. Gerda maakt per 1 januari gebruik van de Top/VUT. Op 12 december neemt zij afscheid in het personeelsrestaurant op het Weteringplansoen 21 in Amsterdam. U bent daar vanaf 16.30 uur van harte welkom. Daar is Carola op de administratie gaan werken, waar ze zich voornamelijk met de crediteuren bezighoudt. Op 9 december bereikt Carola haar 25-jarig dienstjubileum, wat 20 december met een receptie in De Refter, de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Limburg, wordt gevierd. Vanaf 19.30 uur is iedereen van harte welkom om Carola te feliciteren. Vers van 't Vat, november 2002 27

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 27