Bedankt Ideeënbus Vietnam Singapore Indonesië Duitsland Zwitserland Hongarije Spanje Terugkeer vanuit het buitenland Vietnam Hongarije Brazilië Slowakije Detacheringen Nigeria Aanmoediging Beloning Den Bosch Per 1 juni 2002 is de heer J.A. Tomlinson, production manager bij Heineken Espana S.A. in Valencia, Spanje, benoemd tot brewery manager bij Hatay Brewery Ltd. in Hatay te Vietnam. Met ingang van 1 juli 2002 is de heer H.P.P.M. Hofhuis, general manager bij P.T. Multi Bintang in Indonesië, benoemd tot cluster directeur Asia Pacific, met als standplaats Singapore. De heer M. Egeler, regional manager Heineken Latin America in Rio de Janeiro, Brazilië, is per 1 juli 2002 benoemd tot general manager van P.T. Multi Bintang Indonesië te Jakarta. Hiermee volgt hij de heer Hofhuis op. De heer W.C.A. Hosang, general manager bij Heineken Switzerland AG in Winterthur, is per 1 augustus 2002 benoemd tot 'Mitglied des Shareholder Committee', 'Mitglied des Vorstandes der Brau Holding International' (Joint Venture Bayerische BrauHolding AG, München/Heineken International) alsmede 'Mitglied des Aufsichtsrates der Kulmbacher Brauerei AG, Kulmbach', met als standplaats München, Duitsland. De heer B.D.J, van Rompu, general manager bij Vietnam Brewery Ltd. in Ho-Chi-Minh-City, Vietnam, is per 1 augustus 2002 benoemd tot general manager bij Heineken Switzerland AG in Winterthur. Met deze benoeming volgt de heer Van Rompu de heer Hosang op. De heer W. Faas, manager Reporting and Accounting bij Heineken Corporate Control and Accounting in Amsterdam, is per 1 augustus 2002 benoemd tot financial manager bij Amstel Brewery Hungary Inc. in Boedapest. Per 1 juni 2002 is de heer H.P. van Zon, manager Corporate Control and Accounting Heineken in Amsterdam, benoemd tot financial manager bij Heineken Espana. De heer L.M.F.W. Timmermans is teruggekeerd vanuit Vietnam waar hij werkzaam is geweest als general manager bij Hatay Brewery ltd. in Hanoi. De heer J.P.A. van der Burg is teruggekeerd vanuit Hongarije waar hij werkzaam is geweest als financial manager bij Amstel Brewery Hungary Inc. De heer J.A. Nooij is teruggekeerd uit Brazilië waar hij werkzaam is geweest als technological controller bij Cervejarias Kaiser Brasil Ltda. De heer L.W.M. Thewessen is teruggekeerd vanuit Slowakije waar hij werkzaam is geweest bij Technological Advice and Training. De heer D.G.J.M. Gerritsen, is per 1 mei 2002 voor de periode van een jaar als assistant installation manager Ama gedetacheerd bij Nigerian Breweries Plc., Ama, Nigeria. Eigenlijk zijn er geen woorden voor om onze dank over te brengen. Toch wil ik het hier mede namens mijn vrouw en dochters proberen. De ontvangst was hartverwarmend, de receptie gezellig, het eten heerlijk. Veel collega's, familie en vrienden kwamen mij feliciteren met mijn 25-jarig jubileum. Met name wil ik mijn dank uitspreken aan het management van Heineken Brouwerijen Noord-Holland voor de perfecte organisatie van deze dag. Alles was echt tot in de puntjes geregeld, vanaf het moment dat wij met de taxi van huis werden gehaald tot aan het moment dat men ons weer thuis bracht. Ook nog een speciaal woord van dank voor Willem, Dirk en Chris voor de bediening. Klasse hoor! Collega's, familie, vrienden en overige aanwezigen hartelijk dank, want zonder jullie had deze dag niet zo'n succes kunnen zijn. Bert en Els van 't Voort Het is voor Doortje, mijn vrouw, en mij een onvergetelijke receptie geweest. Zoveel mensen van alle rangen en standen uit het gehele land. Zeer vele relaties, vrienden en bekenden, collega's en oud-collega's, besturen van stichtingen en verenigingen waarbij ik betrokken ben. Veel bloemen en cadeaus gekregen en niet te vergeten flessen wijn. Dank voor alle collega's die dit feest mogelijk hebben gemaakt, alsook het Brand-koor. Joseph Mayeur J.P. van Nassau R.H.F. Simons, M.J. van der Velden J.A.J. de Veer J.W. Oortman €46,- L.H. Robben, A.V. Kievit 46,- G. van Milt, J. Fonteijn, W.A.P.M. Erkeland A. v.d. Wulp, H.A. Bakker J.A.J. de Veer, W.H. van Roosmalen, P.H.J. Rooyakkers S.J.T. Peeters, M.P.J.M. van der Heijden 46,- J.F.J.M. Mulders M.J. v.d. Velden H.J. Knops, P.C.H.W. Pouw De gegevens voor de Ideeënbus worden aangeleverd door de Ideeënbuscommissie. 250,- 545,- 91,- 115,- 386,- 227,- 658,- 100,- 350,- Vers van '1

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31