Geboorten Huwelijk Overleden Buitenland Den Bosch Schiphol Wijlre Heineken Brouwerijen Amsterdam Chili Puerto Rico Heineken Brouwerijen Amsterdam Buitenlandse benoemingen Nieuw Caledonië Nigeria La Réunion Heineken Olaf, zoon van dhr. J.A.H. Dokman (Verpakken) Suzan, dochter van dhr. M.C.C. de Gier (Beveiliging) Robin, zoon van dhr. A.C.A. van de Groenendaal (Verpakken) Mette, dochter van dhr. M.N.M. Mol (Brouwen) Ilse, dochter van mw. C.C.M. van de Westelaken (Facilitaire Dienst) Eva Helena, dochter van dhr. R.C. Rijsenbrij (Verpakken) Zoeterwoude Joep Martijn, zoon van dhr. P.A.P. van der Aart (HNS) en mw. C.S. Wagtendonk (HTS) Dylan, zoon van dhr. F.J.P. van der Hulst (HNS) Emmy Elisabeth, dochter van mw. M. Rams-van Asch (P&O Administratie) Vera Emma, dochter van dhr. H.H.J. Boekholt (Verpakken) Luke, zoon van dhr. A.E. Baars (Verpakken) Bas, zoon van dhr. B.A.G.J.M. Waasdorp (Verpakken) Tom Michael, zoon van dhr. E.R. Brouwer (Research Development) Benito Chinglaï, zoon van mw. N.N. Koopmann-Eltink (Regional Export Management) Julius Leonard Hendrik, zoon van dhr. E.A.W. Janssen (Planning Control) Pien en Lasse, dochter en zoon van mw. S. van Eerden-Hamstra Benthe Maria en Gijs Cornelis, dochter en zoon van dhr. D.C.S.N. Langeveld (HB Rijnland) Juliette Anna en Isabelle Sophie, dochters van dhr. R.T.G.J. Neijenhof (HB Staff) Josephina Geertruida, dochter van mw. C. Flaton-Oostveen (HB Utrecht) Rinus, zoon van dhr. K.S. Rinia (HB Taptechniek N/O) Rico, zoon van mw. A. Romeijn (HB Utrecht) Puck, zoon van dhr. J.M.H.M. van Mierlo (HB Holland-Zuid) en mw. N.C. Smale (HB Schielanden) Karlijndochter van mw. E.M. van Aarle-Kuiper (HB Horeca Staff) Boris, zoon van mw. M. Ballast (PDS) Hippolyte, zoon van dhr. L. Auvray (country manager cerveceria de Chile) Jaap Henri, zoon van dhr. B. Haarsma (area exportmanager) Bahamas Jennifer Isabel, dochter van dhr. J. Matthijsen (commercial manager Burns House) Dhr. P.V. Kockx (HB Schielanden) met mw. A. Reitsma Dhr. J.L. Rekvelt (HB Rijnland) met mw. W. Zuiker Dhr. G. Giudici (Corporate Finance) met mw. S. Fabbri Zoeterwoude Dhr. J.D.F. Brinkerhof (CP, HTS) met mw. E. Bastiaans Dhr. T.H. Dallenga (BSCC) met mw. D. Zegers Mw. E. Verburg (HNS/Technologie Verpakking) met dhr. D. Schuilenburg Mw. L. Heijmans (Facility Services) met dhr. M. Buijn Den Bosch Dhr. J.E.T. Peters (DCS) met mw. K. Zwol De heer M. Exposito, (80) is 1 december 2001 overleden. Hij trad 1 juni 1965 in dienst bij de Amstel Brouwerij en ging 1 april 1986 met pensioen. De heer W. Berg (87) is 15 mei 2002 overleden. Hij trad 18 mei 1953 in dienst te Bunnik en ging 1 juli 1979 met pensioen. De heer F.K. Fielemon (79) is 19 mei 2002 overleden. Hij trad 1 april 1938 in dienst bij Drankenhandel Gebr. Lafeber te Leiderdorp en ging 1 februari 1988 met pensioen. De heer P. de Graaf (74) is 20 mei 2002 overleden. Hij trad 24 februari 1969 in dienst te Bunnik en ging 1 februari 1993 met pensioen. De heer C. Caldini, brewery technological controller bij Heineken Italia, is per 27 mei 2002 benoemd tot brewing and training manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie S.A. in Noumea, Nieuw Caledonië. Met deze benoeming volgt hij de heer Y.R.M. Schaepman op. De heer W. Hermanson is per 1 mei 2002 benoemd tot security officer Nigerian Breweries in Lagos, Nigeria. De heer Y.R.M. Schaepman, brewing and training manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie S.A. in Nieuw Caledonië is per 1 juli 2002 benoemd tot production manager Brewing bij Nigerian Breweries Pic. in Enugu, Nigeria. Mevrouw C. Jung, voorheen human resources manager bij Brasserie Fischer, is met ingang van 17 juni 2002 benoemd tot human resources manager bij Brasseries de Bourbon S.A., St. Denis, La Réunion. 30 Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30