M Heineken Music Hall Heineken Nightlive Dance to the Mus.c XI Climax, de winst- booster Nieuwe siroophal Vrumona Nieuwe unitmanager Zoeterwoude Hbsite in de lucht Benoemingen Raad van Bestuur In samenwerking met Mojo Concerts werd 19 maart 2001 in Amsterdam een nieuwe muziektempel geopend met de naam Heine ken Music Hall. Dit gebouw is uniek in Nederland. De akoestiek speelt een centrale rol in de grote zaal, waar popconcerten, musicals, toneel- en theaterproducties plaatsvinden. Met het verplaatsbare podium en de verrijdbare tribune kan de zaal worden aangepast aan elke gewenste activiteit met daarbijbehorende sfeer. Het programma bevat een aantal grote namen als Het goede doel, Status Quo, Bryan Adams en Melissa Etheridge. Heineken Nljttlive is muziekevenement a apnl nance to the Mus.c! op 20 en ontterdam plaatsvond. Top in Ahoy' m Rotterdam^ artiesten uit binnen- en Donna Summer, n outo)ieK op z'n kou,, zetten samen net kop. Het podium s o tot van de arena van Ahoy en het veel interactie tussen de art.este Monique Siuyter en haar assistenten intro duceerden op een spannende manier de 25cl-blikverpakking van de powerdrank Xf Climax, tij dens de drukbezochte BBB Beurs in Maastricht en de Horesca in Zuid-Laren. Indien een ondernemer gebruik maakte van de beursaanbie- ding van Vrumona, konden ze met Monique op de foto. Deze unieke foto kregen zij later ingelijst toegezonden. De bouw van de nieuwe siroophal is dit jaar van start gegaan. Na maanden van voorbereiding werd op 7 maart de eerste paal geslagen. Momenteel is de bouw zo goed als af en worden de laatste puntjes op de 'i' gezet. Als alles volgens plan verloopt, start begin januari 2002 de verhuizing. Jaar 2001 Het jaar 2002 staat alweer voor de deur. Tijd voor een terugblik op de belangrijkste gebeurtenissen van de afgelopen twaalf maanden, met daarin onder meer de Hei neken Music Hall, Xi climax, STAR Chain en de nieuwe Heineken-campagne 'Biertje?'. Sinds april 2001 is www.heineken-brouwe- rijen.nl definitief in de lucht. Alle horeca ondernemers kunnen bij 21 units, 24 uur per dag, zeven dagen in de week, on line hun bestellingen opgeven. Naast het gehele product assortiment en alle actuele aanbiedin gen, vinden de be zoekers handige tips en nieuwtjes op de site en hebben ze de mogelijkheid om met ver schillende collega's van gedachten te wisselen. Heineken Brouwerijc Zoeterwoude heeft een nieuwe unitmanager, Wilbert Raaijmakers. Hij volgde Nico Nusmeier op, die in Polen als general manager voor de Zywiec brouwerij is gaan werken. Wilbert is nog niet zo lang in dienst bij Heineken. Drie jaar geleden begon hij in Vietnam als brewery manager bij VBL, waar hij twee jaar is geble ven. Vervolgens heeft hij een jaar als pro ductiemanager Verpakken in Zoeterwoude gewerkt, waarna hij in maart 2001 als unit manager is begonnen. Jean Frangois van Boxmeer (39) en Mare Bol land (41) zijn per 1 mei benoemd als de nieuwe leden van de Raad van Bestuur. Hun opvolgers zijn respectievelijk Massimo von Wunster als general manager Heineken Italia en René Hooft Graafland als directeur Export. Mare Bolland Jean Francois von Boxmeer

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 6