RECEPTIES CONSUMENTEN SERVICE Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbusco mmissies ZG 7929 AC] 25-jarig jubileum P.A.M. Peeters, receptie 4 januari Peter Peeters is 1 januari 1977 in dienst getreden bij zelfstandig Heineken-agent drankenhandel A. van der Westerlaken in Boxmeer. Bijna 25 jaar verder werkt Peter nog steeds voor Heine- ken, alleen nu als verkooptelefonist in Helmond. Na ruim veertien jaar lang als boekhouder en medewer ker Inkoop/Verkoop bij A. van der Westerlaken te hebben gewerkt, werd Peter verkooptelefonist bij een eigen drankhandel van Heineken, Vullinghs Janssen Huyben b.v. Na 5,5 jaar vertrok hij naar Heineken Nijmegen om daar voor 3,5 jaar als verkooptelefonist aan de slag te gaan. Inmiddels is Peter alweer 1,5 jaar werkzaam bij Heineken Helmond waar hij nog steeds met veel plezier hetzelfde beroep uitoefent. Zijn 25-jarig dienstverband wordt met een receptie gevierd op 4 januari 2002, vanaf20.00 uur in Cafe Zaal van der Westerlaken in Boxmeer. Peter is zeer bekend in de horeca in Boxmeer en omstreken en hoopt dan ook naast zijn (oud-)collega's een hoop mensen uit de horeca op zijn receptie te mogen ontmoeten. 25-jarig jubileum J.P.L. van Cuyk, receptie 24 januari Joop van Cuyk is 1 januari 2002 alweer 25 jaar in dienst bij Heineken. Op 1 januari 1977 begon Joop als trainee en volgde hij verschillende opleidingen zowel binnen als btiiten Heineken. Na een jaar en twee maanden vertrok hij naar Tchad, Ndjamena, waar hij heeft gewoond en gewerkt. In verband met de oorlog zijn Joop en zijn gezin na twee jaar naar Nederland gevlucht. Na een halfjaar in Amsterdam op de Amstel brouwerij te hebben gewerkt, begon Joop bij energieonderzoeken in Zoeterwoude, waar hij ongeveer vijfjaar werkzaam is geweest. Vervol gens vertrok hij naar Den Bosch om zich met een aantal kleine projecten en trouble shooting bezig te houden en vijfjaar lang als chef Electro op de afde ling Verpakken aan het werk te gaan. Sinds de re organisatie is Joop werkzaam als projectleider in Den Bosch. Op 24 januari 2002 wordt zijn 25-jarig dienstverband gevierd met een receptie in de bekende Cambrinuskelder. Vanaf 15-30 uur is iedereen welkom. Joop hoopt vooral zijn collega's terug te zien, met wie hij in 1977 is begonnen. N.J. van den Broek 75,- E. Sjollema Daar is hij weer! Deze foto is gemaakt door een gepensioneerde Heineken-medewerker. Mevrouw Teijgemen-Pluut uit Rotterdam was in februari 2001 op het eiland St. Maarten waar ze het bekende Heineken-vliegtuig 'Air lekkerbek' tegenkwam. John Sassen maakte deze foto tijdens de zomercarnavalsparade. Daar werd een Heineken biertje door een wel heel mooie dame genuttigd! A.P. van Oostrom 500,- A.F. Buyserd 250,- Tijdens de herfstvakantie van dit jaar kwam de familie Van Os (Heineketi Den Bosch) deze wagen tegen uit Zagreb in Kroatië. 25-jarig jubileum H.C. Halkers, receptie 18 januari Karin Halkers begon 1 februari 1977 als verkooptelefoniste f bij drankenhandel De Vries- I Lemmo B. V. in Twello. Na jgj veertien jaar verhuisde ze in 1989 naar Rijssen, waar ze als receptioniste aan het werk ging. Momenteel is ze nog steeds receptioniste, maar springt af en toe bij als verkooptelefoniste wanneer iemand ziek of op vakantie is. Binnenkort gaan ze het pand in Rijssen weer verlaten en verhuizen ze naar Deventer. Karin is op 1 februari 2002 alweer 25 jaar in dienst bij Heine ken en viert dit samen met Dick de Gooyer en Willy van Limbeek op 18 januari 2002 in Rijssen aan de Spoeler- straat 23. Vanaf 16.30 uur zijn alle collega's welkom om een biertje te komen drinken. 25-jarig jubileum D. de Gooyer, receptie 18 januari Dick de Gooyer begon 1 januari 1977 als bedieningsman bij Vrumona, om de werkzaam heden in de fabriek onder de knie te krijgen. Al na vijf maanden verliet hij Vrumona en ging bij de Commerciële Technische Dienst CTD) aan de slag. Momenteel doet hij nog steeds met veel plezier hetzelfde werk, alleen heet de afdeling nu Heineken Brouwerijen Tap Tech niek (HBTT). Dick is 1 januari 2002 alweer 25 jaar in dienst en viert dit samen met Karin Halkers en Willy van Limbeek op 18 januari. Vanaf 16.30 is iedereen welkom op de Spoelerstraat in Rijssen. Dick hoopt vooral zijn (oud-) collega's te ontmoeten op de receptie. 25-jarig jubileum J.W. van Limbeek, receptie 18 januari Willy van Limbeek is 30 maart 2002 25 jaar in dienst bij Heineken. Hij begon in 1977 als bijrijder in Almelo in Overijssel. Na zeventien jaar ging de vestiging verhui zen naar Rijssen en werd de transport uitbesteed aan een extern bedrijf. Willy is toen als medeiverker Magazijn gaan werken, een baan die hij nog steeds met veel plezier vervult. Zelf vindt Willy zijn 25-jarig dienstverband een behoorlijke mijlpaal die hij heeft bereikt in zijn leven, en dat is het ook. Hij viert deze mijlpaal samen met Dick de Gooyer en Karin Halkers. Op 18 januari is iedereen welkom om vanaf 16.30 op de Spoelerstraat in Rijssen een biertje te komen drinken. 500,- D.E. Turksema 75,- M. Both 6.850,- Dagelijks ontvangen Rose, Bart, Anja en Nel van Bureau Consumentenservice in Zoeterwoude sta pels brieven met vragen, ideeën, opmerkingen en verzoeken van onze consumenten. Voor de rubriek 'Geachte Consumentenservice'zoeken zij in samen werking met de redactie van Vers van 't Vat de leukste inzending(en) voor publicatie uit. De Consumentenservice ontving de volgende vraag van een vrouw die graag haar gele kratje Heineken wil inleveren: Misschien een rare klacht. In de loods (caravan stalling) kwam ik een gele krat van Heineken tegen. 'Die zal mijn man wel voor zijn personeel hebben meegenomen', dacht ik. Ooit heb ik daarvoor sta tiegeld betaald en nu wilde ik hem, inclusief lege flesjes, inleveren. Zowel bij de C1000 als bij Dirkson nemen ze hem niet in en ik vind dat dit niet klopt. Op de flesjes staat dat de flesjes jullie eigen dom blijven en dit krat mag ik nu in de vuilnis gooien, een vreemde zaak. Dit wilde ik jullie even laten weten. De Consumentenservice heeft de briefschrijfster laten weten dat ze de gele Heineken-krat bij de wat grotere supermarkten zoals Albert Heijn, gewoon nog kan inleveren en dat het statiegeld nog steeds geldig is. Vrumona Aanmoediging Beloning

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 19