PERSOONLIJK GEFLITST Huwelijken Overleden Uit dienst Bedankt! Den Bosch Geert, zoon van E.M. van der Sluijs (Verpakken) Horeca P/en, dochter van dhr. F.J.A.J. Kimmel (Verkoop H.B. Midden-Brabant) Suze, dochter van dhr. C.J.M. Overbeek (H.B. Taptechniek Zuid-West) Bodiel, dochter van dhr. E.RR Willemsen (Magazijn H.B. Utrecht) Zoeterwoude Jill, dochter van dhr. R. de Heus (HTS, R&D) Almee Carmen Elisabeth, dochter van mw. RC. Heemskerk (Talentontwikkeling) Amber Anne Maria, dochter van dhr. S.G.M. Verbunt (Supply Chain Planning) en van mw. W.J.H. Verbunt-van Ravenstein (H.B. Midden Brabant) Schiphol Anouk en Tom, dochter en zoon van mw. Y. de Jong (Purchasing Department) Bunnik Dhr. C.H.W. van Leeuwen (Colonne 4 Ploeg C) met mw. K.M.P. Karreman Zoeterwoude Mw. S.M. van der Salm (Bedrijfsinkoop) met dhr. D. Schmidgall Tellings (Reclame Magazijn) Dhr. R.G. Overbeek (DCS) met mw. K. Bakker Dhr. H. de Wilde (National Account) met mw. A.K. Kleijnenberg Op 3 november 2001 is de heer A. Garcia y Torrado (68 jaar) overleden. De heer Garcia y Torrado is 13 mei 1975 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is 1 november 1998 met pensioen gegaan. Op 4 november 2001 is de heer H. Gruppen (72 jaar) overleden. De heer Gruppen is 23 november 1956 in dienst getreden bij Vrumona. Hij is 1 april 1994 met pensioen gegaan. De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te meldenMeld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Op 6 november 2001 is de heer J. Bliek (74 jaar) overleden. De heer Bliek is 10 februari 1958 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is ljuli 1992 met pensioen gegaan. Op 7 november 2001 is de heer J.A. Matser (78 jaar) overleden. De heer Matser is 1 mei 1966 in dienst getreden bij de Amstel. Hij is 1 december 1988 met pensioen gegaan. Op 9 november 2001 is de heer H.J. Soeder- huijzen (62 jaar) overleden. De heer Soeder- huijzen is 26 augustus 1954 in dienst getre den bij de Amstel Brouwerij. Hij is 1 december 1999 met de TOP/VUT gegaan. Op 19 november 2001 is de heer J. van den Berg (74 jaar) overleden. De heer Van den Berg is 16 juli 1957 in dienst getreden bij de Drankenhandel Andeweg - Renesse te Dordrecht. Hij is 1 augustus 1992 met pensioen gegaan. Op 19 november 2001 is de heer S.6. Flonk (77 jaar) overleden. De heer Flonk is 12 april 1965 in dienst getreden bij Vrumona. Hij is 1 mei 1989 met pensioen gegaan. Na een dienstverband van drie jaar of meer Bunnik W.G.J. van de Ven (National Account Team) Mw. M. de Bruijn (Reclame- en Promotieteam) Den Bosch Mw. L. Grandia (Bedrijfseconomische Dienst) Zoeterwoude Mw. F. Bruijne-van Luik (P&O Adm. Commercie Stafdiensten) Katwijk Dhr. T.J. Bussink (Operaties) Dhr. R.E. Keppel (Operaties) Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen: De heer en mevrouw G. Verbogt uit Rotterdam (40-jarig huwelijk) Astrid Gilde, Heineken Brouwerijen Zeeland (25-jarig jubileum) De heer en mevrouw J. van de Berg uit Dordrecht (50-jarig huwelijk) Nanny en Jan van Velzen uit Gouda (65e ver jaardag, 40-jarig huwelijk) Woensdag 17 oktober. Wat een happening! Als een warme deken van genegenheid, die geweldige hoeveelheid collega's die op de Molenzolder aanwezig waren tijdens mijn afscheid van de 'Brouwerij'. Met prima spre kers: Henk, Erik, Hans en Cor, optredens van the kids Peter Monique plus de band, het Amsterdamse levenslied vertolkt door Co Cactus met begeleiding van Dick Kuis op de accor dion, het geweldige optreden van diva Miranda Melfer en een mini modeshow van ons kleinkind Isabelle. Mijn schoonzoon Fred heeft alles op video vastgelegd en Jean-Paui en Henk de Graaf hebben foto's gemaakt. Hartelijk dank afdeling P&O, Henk B. en Carel M. en afdeling Ontvangsten voor de klassevolle service. Kortom een happening niet rondom, maar uitsluitend met lieverdjes. Dank ook namens mijn vrouw Edith en familie. Ad Fondum-Sinkeldam Hartverwarmend, de vele collega's en relaties die mijn jubileum en afscheid van Heineken op 17 september in De Hooiberg van de brouwe rij te Zoeterwoude tot een geweldige belevenis hebben gemaakt. Graag bedank ik voor de vele reacties en attenties die wij die dag mochten ontvangen. Het is voor ons en onze kinderen een prachtige dag geworden waarop wij met veel plezier zullen terugkijken. Hans en Marianne Duijnstee Waar ik in mijn afscheidsspeech mijn arbeids leven vergeleken heb met een heerlijk diner, waarvan ik genoeg gegeten heb, zou ik de receptie en het 'echte' diner daarna met spre kers, collega's en familie toch zeker willen bestempelen als een Grand Dessert. Ik heb met volle teugen van deze dag genoten! Hartelijk dank allemaal, ook namens Sjoerd en mijn kinderen. Thea van Ketel Vrienden, kennissen en collega's, Langs deze weg willen wij jullie allen hartelijk bedanken voor alle steun door middel van kaarten, brieven, cadeaubonnen, bloemen een gebaar of een vriendelijk woord om mij te steunen tijdens mijn ziekte. Het helpt het dra gen wat te verlichten en wij zijn er dankbaar voor. Maaike en Dirk Blom Deze maand ontving de redactie weer een aantal opvallende kiekjes van (oud-) Heineken-medewerkers en Heineken-fans.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 18