ehandicapten sportvereniging 'Kameleon' bestaat dit jaar K m» 25 jaar. Deze afnemer van Heineken Brouwerijen Haag- Ibl rB landen had daarom op 18 november een integratietoernooi rolstoelbasketbal gehouden, zodat valide mensen konden ervaren hoe zwaar het is om op deze manier sport te bedrijven. Er werd ook een team samengesteld van medewerkers van Heineken Brouwerijen MÉ?' Haaglanden. Dit team bestond uit: Johan Boon en Leen Steenks van Kj de Verkoopbinnendienst, René Hamer, Robbert Goedvolk en Evert It' Boersma van de horecavertegenwoordigers, Barry Ahlers van het Magazijn en Ernst-Jan van der Wal, Piet van Veelen van de 9^ Administratie en Peter Prins, Europees kampioen rolstoelbasketbal, als coach. Er deden 24 teams van verschillende bedrijven mee en er S werd fanatiek gespeeld. Het Heineken-team werd tweede van de pou- i Ie en mocht door naar de kruisfinales. Hier werd met een nipte voor sprong gewonnen. In de halve finales werd het team echter genade- loos ingemaakt door de ploeg van de organisator en werd het vierde. Tijdens het toernooi werd het Heineken-team ondersteund door verschillende collega's die de moeite hadden genomen om op hun vrije zaterdag naar het dream-team te komen kijken, ledereen die had meegedaan had de volgende dag spierpijn in de armen en de rug maar ook een heel goed gevoel. Rolstoelbasketbal is topsport, dat u het even weet, Heineken Brouwerijen Haaglanden spreken nu uit ervaring. p Terschelling vond zondag 7 november voor de vierde maal de 'Berenloop' plaats. Deze telde dit jaar een record aantal deelnemers. Op de hele marathon (veertig kilometer, waarvan een deel over het Noordzeestrand) kwamen maar liefst 400 lopers uit, terwijl niet minder dan 1700 personen de halve marathon (20 km) lie pen. Het is gebruikelijk dat zo veel mogelijk inwoners van de verschil lende buurtschappen op Terschelling de deelnemers aanmoedigen. Dat daarbij zelfs erepoorten niet werden geschuwd, ziet u op bijgaan de foto. Het buurtschap 'de Kleine Buren', waar Kooijman's Drankenhandel B.V. gevestigd is, zette deze erepoort van bierkratten neer. rsreta/f jsponr enk de Jong, teamleider Personeels- en Salarisadministratie heeft 26 september, met een gezellige afscheidsreceptie in De Hooiberg JL -X. een punt gezet achter zijn 41-jarig dienstverband bij Heineken. Jan Pieter van Kempen schetste de ontwikkelingen 'van potlood en gummetje' tot het huidige personeelsinformatiesysteem en de rol van Henk bij deze ontwik kelingen. Kees Zandvliet bedankte Henk voor zijn bijdrage aan de Pview-be- heervergadering en memoreerde hoe Henk daar zijn vernieuwende ideeën op bijzondere wijze onder de aandacht bracht. Oud-collega Piet van Baarle werk te begin jaren zeventig met Henk samen en vertelde de aanwezigen een aan tal leuke anekdotes uit die tijd. Henk ontving een aantal cadeaus dat gericht was op zijn geplande activiteiten in zijn groentetuin. Uit handen van Kees Zandvliet mocht Henk 'Pietertje Pils' ontvangen, behorend bij zo'n lang Heineken- dienstverband. Henk de Jong had zelf 'het laatste woord' en besloot de receptie met zijn eigen terugblik op 41 jaar Heineken. Daarbij kon hij niet laten zijn eigen mening over een aantal ontwikkelingen te geven.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 27