Foto's: diversen e heren Ad Diks en Jo van Roosmalen, beiden werk- JsL zaam binnen ploeg C van de afdeling Verpakken in Den Bosch, gaven 25 oktober een receptie ter gelegen heid van hun 25-jarig dienstjubileum. In een volle Cambrinuskelder kregen de beide heren en hun echtgenotes een warm onthaal van veel collega's en oud collega's. Ad Diks werd toegesproken door zijn teamleider Bas Zegers, vervol gens nam collega Paul Braam het woord en deze haalde menig anekdote naar voren. Jo van Roosmalen werd toege sproken door zijn teamleider John Elands, die ook op humoristische wijze een aantal anekdotes vertelde. Beide heren kregen uit handen van collega's cadeaus overhandigd. In een gezellige ambiance werden Ad en Jo vervolgens gefeliciteerd met hun jubileum. nder grote belangstelling van haar kinderen, collega's, ex- collega's en bekenden nam Zwany Domburg, Heineken Brouwerijen Amsterdam, na twaalf dienstjaren op donderdag 26 oktober afscheid van Heineken. Zwany gaat met de VUT. Velen namen de gelegenheid te baat om haar de hand te schudden en veel geluk voor de toekomst te wensen. Bij aankomst op de vestiging werd Zwany verwelkomd door Loes Verwey en Herman Stekelenburg. Na een kopje koffie met gebak in 'De Kroeg', haar kinderen waren inmiddels ook aangeschoven, begaf het gezelschap zich naar de ont vangstruimte, waar een grote groep belangstellenden haar opwach ting maakte. Herman Stekelenburg beschreef Zwany's periode binnen Heineken en bood namens het personeel een grote supermoderne boodschappenkar aan. Daarna bedankte Zwany alle aanwezigen voor hun komst en werd het Heineken-lied gezongen. Aansluitend vormde zich een grote rij mensen om haar allerlei mooie cadeaus en bloe men aan te bieden en het feest ging dan ook nog geruime tijd door. Zwany genoot met zichtbare vreugde van haar afscheidsfeestje en werd aan het eind van dit feest nog met een paar mooie bossen bloemen op de gevoelige plaat vastgelegd. e receptie van Co Bruyn ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum op 29 september is een van die momenten die JL je niet licht vergeet. Na ontvangst van Co, vergezeld van zijn vrouw, zoon en dochter, op de vestiging in de Koraalstraat begon om half vijf de receptie. Na overhandiging van het speldje en de fles champagne (van directie HNB) memoreerde Bert Allewijn (logistiek manager) de levensloop van Co bij Heineken Brouwerijen Alkmaar. Daarna bood Joost Klaver (groepsleider Logistiek) een cadeau aan namens alle medewerkers van de vestiging. Dit cadeau was een che que voor een weekendje in een bungalowpark. Co had naast een aantal oud-collega's ook nog zijn elftal van de voetbalclub met part ners uitgenodigd alsmede zijn gehele familie. Kortom een heel ge zellige receptie met veel mensen. Het geheel werd opgevrolijkt door het zangduo Flame.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 25