Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B. V. Het verschijnt twaalf keer per jaar en wordt geschreven door eigen personeelsleden. Hoofdredactie a.i.: Peter Everts Tel. 071 - 5457095 Eindredactie en coördinatie: Lasswell Communication Events Wilma Gertenaar Marguerite de Ruijter Yvonne van Stek Conny Vet Tel 0182-623066 Fax 0182-638932 E-mail versvanhetvat@lasswell.nl Redactie-adres: Lasswell Communication Events Noordkade 42 2741 EW Waddinxveen Vormgeving: Rense Partners, Den Haag Druk: Offset Service, Valkenswaard Intranetsite: http://Browsehuis/Newsinfo/WTVAT Deadline VW1: 4 januari 2001. VW12 verschijnt in de week van 15 december Heeft u een adreswijziging? Geef het door aan uw P&O-functionaris. Aparte melding van uw verhuizing aan de redactie is niet noodzakelijk. Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de hoofdredacteur. zont Deze zomer heeft de zon zich nauwelijks laten zien. Dit najaar is daarom juist voor Rivella hét moment om uit te pakken met een verrassende zomerse promotie. In november zit er op de flëssen een speciaal etiket dat een vier cij- ferige code laat zien als je hem koud legt in de koelkast. Door te bellen of naar de Rivella-site te gaan weet je of je met die code op reis kunt naar Kokomo beach op de Bahama's! Deze actie wordt vanuit de koelkast gepre senteerd door Carlos, onze vrolijke Kokomo beachboy. Hij staat op de hals hanger, op de internetsite (www.rivella.nl), op het promotiemateriaal (op de voorkant van Vers van 't Vat!) en hij spreekt de radiocommercial in. Dus zingen we dit najaar: Aruba, Jamaica, ooh I wanna take ya to Bermuda, Bahama, come on pretty mama Rodger Schoester, nationale promotiecoördinator Vrumona

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 28