CONSUMENTEN SERVICE Afscheid J. ten Brink, receptie 28 november Jur ten Brink neemt na 39,5 jaar afscheid van Heineken. Jur trad op 20 juni 1961 in dienst bij Seven-up bottling Company Amsterdam N. V. (het huidige Vrumona) in de functie van assistent verkoper. Ruim 10 jaar later werd hij medewerker Commerciële Communicatie en Correspondentie bij Vrumona. In 1977 is Jur naar Heineken gegaan in de functie van commercieel assistent. Sinds 1984 is hij werkzaam als medewerker Planning Control Verkoop Food. Binnenkort gaat hij van zijn vrije tijd en vakanties genieten, zowel de wintersport- als de zon- bestemmingen blijven in trek. Ook is hij van plan om zijn kleinkinde ren te gaan fietsen et cetera. Op 28 november, tevens zijn verjaardag, heeft hij zijn afscheidsreceptie. Vanaf 16.30 uur kunt u Jur de hand schudden in De Hooiberg in Zoeterwoude. 25-jarig jubileum L.P.M. van Rooij, receptie 1 december Leo is op 1 november 25 jaar in dienst bij Heineken. 25 jaar geleden begon hij op de afdeling Meet- en Regeltechniek in Den Bosch, waar hij ongeveer vijfjaar heeft gewerkt. Daarna heeft Leo zich een aantal jaren verdiept in het ISO-gebeuren. Momenteel werkt hij op de afdeling TSV als instrumentatietechnicus. Leo en zijn vrouw zouden het leuk vinden om dit jubileum tezamen met vele collega's te vieren op vrijdag 1 december aanstaande vanaf 15-30 uur in de Cambrinuskelder in Den Bosch. 25-jarig jubileum T. van der Land, receptie 1 december Per 1 december is Tjitze van der Land 25 jaar werk zaam bij Heineken. Op 1 december 1975 trad hij in dienst als bijrijder bij Drankenhandel Piersma te Buitenpost. Bij de Drankenhandel werkte hij ook als chauffeur, Magazijn medewerker en heftruckchauffeur. Na de overname in 1997 kwam Tjitze te werken bij Heineken Brouwerijen Groningen als medewerker Magazijn. Zijn 25-jarig jubi leum wordt ook op 1 december gevierd. Vanaf 17.00 uur bent u van har te welkom in Café/Restaurant Boszicht te Veenklooster. Afscheid M.M. van Huiten, receptie 21 december Mari van Huiten neemt 21 december afscheid van Heineken om te gaan genieten van de VUT-regeling. M-SiJPr-1 mi Mari is in 1966 in dienst gekomen als storingsmonteur in ploegendienst en hij vertelt dat hij daar met een klei ne groep monteurs altijd ontzettend gezellig heeft ge werkt. In augustus 1982 werd Mari groepsleider binnen de Technische Dienst Verpakken, waar hij dertien jaar bleef. Daarna is hij specialist trouble shooting geworden, een functie die hij tot aan vandaag toe heeft uitgeoefend. Hij heeft deze receptie op 21 december samen met Peter Verhagen. Afscheid P.A.J. Verhagen, receptie 21 december Peter Verhagen trad in 1965 in dienst en is begonnen in de Machinekamer waar alles nog op handbediening werkte en de machines nog op gevoel en gehoor werden bediend. Peter heeft ruim 35 jaar volcontinu gewerkt, in de vijfploegendienst dus. Peter heeft ook met veel plezier bij Heineken gewerkt en hij hoopt dat zijn aflosser met even veel plezier het werk zal uitvoeren en er net zo veel genoegdoening aan zal beleven als hij. Peter bedankt al zijn collega's voor de fijne samenwerking en wenst hen allemaal een gezonde werksfeer en veel werklust toe. Op donderdag 21 december kunt u vanaf 15.30 uur in de Cambrinuskelder een glas heffen op Peter en Mari. De receptiegegevens worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Dagelijks ontvangen Rose, Bart, Anja en Nel van Bureau Consumentenservice in Zoeter woude stapels brieven met vragen, ideeën en opmerkingen van onze consumenten. Voor de rubriek 'Geachte Consumentenservice' maken zij maandelijks in samenwerking met de redac tie een selectie van de origineelste inzendin gen. Gevederde blikopener Deze briefschrijfster vroeg zich verwonderd af of er iets speciaals aan de hand was met blikjes Heineken met een afbeelding van Sail 2000 erop. Beste makers, Ik heb een vraag aan u. Hierbij treft u twee open geknipte blikjes aan met een Sail 2000 afbeelding erop. De blikjes zijn opengeknipt door mijn ara (soortpapegaai). Niets bijzonders op zich (voor mij dan) dat mijn ara aan de bierblikjes zit, want al tien jaar opent hij de blikjes voor mij en mijn gas ten. Dat vindt hij leuk en het amuseert de visite. U zult er minder over te spreken zijn, want hij ver wijdert de hele sluiting en u heeft toch een sluiting ontwikkeld die juist aan het blik blijft zitten, zo dat er geen losse blikdingetjes gaan rondzwerven. Enfin, mijn (Querido mag de sluiting eraf halen, hij vouwt haar dubbel en zou haar het liefst terug in het blikje proppen. Tien jaar lang dit en niet an ders. Totdat de blikken 'stuurboord' en 'bakboord' verschenen. Na het openen van dit blik en razend snel z'n tong in de opening duwend, begint Querido in gestaag tempo de rand van het blik te openen. Nog nooit gedaan en uitvoerig getest het weekend. Andere merken of blikjes Heineken zonder deze ac tie worden met rust gelaten. Alleen 'stuurboord' en 'bakboord' worden opengereten. Lastig genoeg doet Querido dat ongeacht of er nog veel of weinig bier in het blikje zit. U begrijpt dat ik óf met alle gevol gen van dien uit het opengemaakte blik moet drin ken óf de inhoud moet overhevelen in een glas. De vraag is nu: waarom.Kan hij lezen en wil hij een vakantiebaan op zee om te kunnen schreeuwen: 'Ayay kapitein, land in zicht', begrijpt hij niet dat stuurboord rechts is en controleert hij een en ander, of zijn uw blikken op een andere manier gespannen of van een andere kwaliteit blik? Ik blijf met genoe gen kijken naar mijn gevederde blikopener. En voor de goede orde: er is geen beter bier dan Heineken bier!

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 24