PERSOONLIJK Geboorten Bedankt voor de bloemen! Huwelijken Buitenland Uit dienst Overleden Bunnik Naomi, dochter van dhr. R. Bosch (Colonne 4, ploeg A) Horeca //se, dochter van dhr. K.J. Boers (Administratie H.B. Drenthe) Siem Peter, zoon van mw. J.E.M. Veltmaat- Damhuis (Administratie H.B. Overijssel) Marloes, dochter van dhr. A.A. Houwer (comm. ass. H.B. Groningen) Laurette Magdalena, dochter van dhr. C.H.M. Bakker (Magazijn H.B. Noord-Holland) Terra, dochter van dhr. M.H.T. Mans (Magazijn H.B. Limburg) Maartje, dochter van dhr. R.A.E. Schmeits (Verkoop H.B. Limburg) Kay/ee, dochter van mw. E.M. Sibbing (Verkooptelefonie H.B. Midden-Brabant) Zoeterwoude Sanne en Manon, dochters van dhr. R.J. Thorborg (Regionale Verkoop) Jordi, zoon van dhr. F.J.P. van der Hulst (Team Crediteuren/Voorraden) Jenny, dochter van dhr. A.W. Ruigrok (DCS) Come, zoon van mw. H. Spek-de Jong (Secretariaat Bedrijfsleiding) Jarno Julian, zoon van dhr. D.R. Koopman (Verpakken) Mischa, zoon van mw. M.E. van Veenendaal- Meis (Verpakken) Mischa Valentino is geboren op 16 september. Hij woog bij zijn geboorte 30/5 grom. Koen Roelof, zoon van dhr. F.L.L. Roelfsema (Verpakken) Quirinus Adrianus Diderikus, zoon van dhr. Q.A.D. Emmen (Bedrijfsrestaurant) Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen voor hun huwelijksjubileum. Dhr. en mevr. P. van der Niet uit Scheveningen (40-jarig huwelijk) Gerard en Margo de Korte uit Monnikendam (50-jarig huwelijk) Truus en Cees Timman uit Amsterdam (40-jarig huwelijk) Fam. L. Niewold uit Paterswolde (40-jarig huwelijk) Bunnik Mw. J.M. Hafkenscheid (Operationele Logistiek) met dhr. W. Dobbinga Horeca Dhr. E. Brink (Magazijn Diepvries H.B. Barneveld) met mw. C.C. Dasselaar Dhr. H.J.M. Jansen (Administratie H.B. Gelderland) met mw. J.M. Itjang Mw. N.T. Krom (Administratie H.B. Barneveld) met dhr. R.G. van de Kleut Mw. A.L. Meeuwsen (Administratie H.B. Brabant-West) met dhr. M.J.Verberg Dhr. D. Wiersema (Speciale Brigade Horeca) met mw. H.G. Spits Dhr. H.A. Das (Control H.B. Holland-Zuid) met mw. I.M. van den Elshof Zoeterwoude Mw. W.G. Ebbens (P&O Commercie) met dhr. G.C.D. Versteeg Mw. G.K. Nijman (Marketing en Services Horeca) met dhr. M.J. van der Steen Schiphol Mw. E. Spanjer (marketing assistente Export) met dhr. M. Groot. Maleisië De heer M.E. Tettelaar, voorheen werkzaam als productiemanager Brouwen bij Heineken Nederlands Beheer B.V. in Zoeterwoude, is per 30 oktober 2000 benoemd tot technical direc tor bij Guinness Anchor Berhad in Petaling Jaya te Maleisië. Hongarije/Nederland De heer S.J. Hannema, voorheen werkzaam als general manager Amstel Brewery Hungary Inc., is per 1 oktober 2000 benoemd tot brand de velopment manager Asia Pacific te Amsterdam. Hongarije/St. Lucia De heer N. Pinotsis, momenteel general ma nager van Windward Leeward Brewery Ltd. te St. Lucia, is per 1 november 2000 benoemd tot general manager Amstel Brewery Hungary Inc. St. Lucia De heer L. Archer, momenteel financial ma nager Caribbean te Miami, is per 1 november 2000 benoemd tot general manager van Windward Leeward Brewery Ltd. te St. Lucia. Polen Met ingang van 1 december 2000 is de heer F.A.G.M. van Asperen, voorheen werkzaam als international brand manager, benoemd tot ex port manager bij Heineken Polska Sp.Zo.o. te Warschau in Poien. Na een dienstverband van drie jaar of meer Bunnik Dhr. L.W.G. Bongers (Administratie) Dhr. H.C.B.M. Naaijkens (Verkoopteam overige markten) Horeca Mw. H.D. Lenferink-Sluiter (Algemeen H.B. Overijssel) Dhr. M.H.F. Huffels (Verkoop H.B. Barneveld) Dhr. D.J. Bakker (Control H.B. Utrecht) Dhr. S.J. Dubbeldam (Expeditie H.B. Noord-Holland) Dhr. M.S. Rostamkhan (Magazijn H.B. Hoofddorp) Dhr. R. Bouius (Horeca Brand Verkoop) Dhr. K.M. Kik (Verkoop H.B. Zeeland) Zoeterwoude Mw. S.M. de Mooy (Marketing Management Amstel) Dhr. E. Waagmeester (Juridische Zaken) Dhr. A.J.S. van Bommel (DCS) Mw. A. Van Duyn-van der Plas (Verpakken) Dhr. M.S. de Graaf (Verpakken) Op 5 september 2000 is de heer H.G. van Schijndel (81 jaar) overleden. De heer Van Schijndel is op 17 juni 1956 in dienst getreden te Den Bosch en op 1 oktober 1984 met pen sioen gegaan. Op 13 september 2000 is de heer W.A. van Fulpen (79 jaar) overleden. De heer Van Fulpen is op 13 juni 1966 in dienst getreden te Bunnik. Hij is op 1 november 1986 met pen sioen gegaan. Op 14 september 2000 is de heer F.J.N. Borsch (77 jaar) overleden. De heer Borsch is op 5 augustus 1946 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij. Hij is op 1 juni 1988 met pensioen gegaan. Op 25 september 2000 is de heer J.R. Schijns (76 jaar) overleden. De heer Schijns is op 16 september 1946 in dienst getreden bij Brand te Wijlre. Hij is op 1 oktober 1989 met pensioen gegaan. Op 28 september 2000 is de heer M.J. van den Berge (87 jaar) overleden. De heer Van den Berge is op 12 november 1946 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij. Hij is op 1 oktober 1978 met pensioen gegaan. Op 1 oktober 2000 is de heer P.G.M. Derde (77 jaar) overleden. De heer Derde is op 7 juni 1960 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 oktober 1988 met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 18