I ociety M 7miel van Beefs-(PR Hosp J» Den Bosch) en zijn gezin wi L J op 31 mei overvallen dooi 'rijdagavond 19 mei 2000 heeft een aantal oud- medewer kers van Drankenhandel De Vries-Lemmo uit Twello een reünie georganiseerd. De drankenhandel bestaat sinds een jaar of twaalf niet meer, omdat ze samen met drankenhandel Dinkel en Regge uit Almelo is opgegaan in Cambrinus in Rijssen. Inmiddels is het merendeel van de oud-medewerkers niet meer in actieve dienst, waardoor het onderlinge contact veelal verloren is gegaan. De opzet van de avond was om iedereen weer bij elkaar te krijgen en onder het genot van een drankje en een hapje oude herinneringen op te halen. De opkomst was ongeveer 90%. Het was een enorm gezellige avond. Het hoogtepunt was wellicht een diavoorstelling van een personeelsuitje van 20 jaar geleden. Veel dia's zorgden namelijk voor grote hilariteit in verband met haardracht/-kleur en inmiddels gekweekte buikomvang. Hartverwarmend was te zien hoe mensen die elkaar lang niet hadden gezien elkaar omarmenden en gezellige onderonsjes hadden. Na afloop ontving iedereen een klein aanden ken in de vorm van een gegraveerde pen. Hospitality Den Bosch) en zijn gezin werden op 31 mei overvallen door Ron Brandsteder om deel te nemen aan show 'De kans van je leven'. Deze speciale uit zending stond in het teken van het EK 2000. De opdracht van Emiel was het putten van ballen, een soort midgetgolf, maar dan met de voeten en een officiële EK-voetbal. Emiel kreeg hiervoor een week de tijd om het thuis te oefenen en 't dan in de studio te verwezenlijken. Tijdens deze week kreeg de vrouw van Emiel een videocamera om de leuke en minder leuke fragmenten op te nemen. Na een week oefenen met veel gelach en gestress was het tijd om in een volle studio de opdracht te vervullen. Het ge zin Van Beers is in de studio van Joop van de Ende als echte VIP's ontvangen en op een voltreffelijke manier begeleid door de gehele crew. Emiel: "We hebben met het gezin een leuke tijd gehad, mede dankzij hen heb ik het met een goed re sultaat kunnen afronden!" Zij hebben alle uitgekozen prijzen gewonnen. di n Restaurant Hotel Het Witte Huis in Olterterp was op 21 juni na een dienst verband van 41,5 jaar de afscheidsreceptie van Bouwe Plantinga. Vergezeld door vele collega's, vrienden en familie hebben Bouwe en Lenie genoten van dit samenzijn. Gedurende zijn lange loopbaan heeft Bouwe vele verschillende func ties in de drankenhandel vervuld. Kenmerkend waren zijn stiptheid en de goede commerciële relatie met zijn klanten. Duidelijk was dat Bouwe altijd voor iedereen klaarstond en vele klussen heeft geklaard. Namens de collega's van Heineken Brouwerijen Friesland ontving hij derhalve alvast een bijdrage voor het aanschaffen van een elektrische schaafmachine. Robert van der Sijde, regionaal unitmanager van Heineken Brouwerijen Friesland, hield een korte speech en wenste Bouwe en Lenie samen veel geluk toe voor de toekomst. /n aanwezig heid van fa milie, vrien den, collega's en klanten werd op vrijdag 23 juni in Café-zaal Wetemans gevierd dat Har Cranen 25 jaar in dienst is bij Heineken. Har begon zijn carriere bij Vullinghs- Janssen-Huijben in Roermond, waarna hij de overstap maakte naar de Technische Dienst. Door zijn grote betrokkenheid en inzet was hij daarnaast een aantal jaren lid van de OR-commercie. Door een hersenberoerte tijdens zijn werk zag het er enige tijd naar uit dat hij zijn werkzaamheden niet langer kon uitoefenen. Bij Heineken Brouwerijen Helmond ontstond in diezelfde periode een vacature als onderhoudsmonteur van tijde lijk bruikleen materiaal die voor hem geknipt was. In onder andere een speech van Har's vrouw kwam duidelijk naar voren dat Har nog steeds een gedreven mens is die zich met hart en ziel inzet voor de klanten. j| etty van der Graaf van de sectie Mechanical Engineering Standards (HTS) zal op 1 augustus .JLd^van de TOP/VUT gaan genieten. Ter gelegenheid hier van werd op 14 juni jl. een afscheidsreceptie gehouden in de Van Swietenkamer in het Ontvangstgebouw te Zoeterwoude. Betty is ruim 13 jaar werkzaam geweest bij Heineken. De receptie werd druk bezocht door vele collega's, oud-colle ga's, vrienden en familie. Voor Betty werd het een onvergete lijke dag en zij gaf aan dat zij 'haar mannen' zeker zal gaan missen!

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20