jiVi 7 a de voorontvangst met een select ge- zelschap in de Raadskamer, vond de af- -JL scheidsreceptie van Brian Sarre op 22 juni in de Van Swietenkamer te Zoeterwoude plaats. In de laatste functie van Brian Sarre was het verdui delijken van processen door middel van flow charts een van zijn taken. De afdeling had daarom dus een flow chart opgesteld voor het afscheid van Brian, te beginnen met de eerste bijeenkomst van de speci aal benoemde feestcommissie tot en met de eind vraag: afscheidsfeest geslaagd? Op deze vraag kun nen wij een volmondig 'ja' laten horen! In hun toe spraken gaven de heren De Man en Haitink aan hoe ongelooflijk belangrijk de bijdrage van Brian in al zijn functies steeds is geweest. Ook de persoonlijke vaar digheden van Brian hebben het anderen mogelijk gemaakt goed te functioneren. Brian zelf schetste zijn ervaringen met het werken in al die verschillen de culturen. In zijn toespraak betrok hij nadrukkelijk zijn gezin dat hem steeds ondersteund heeft. Na het wat officiële gedeelte restte er een informeel, heel gezellig samenzijn waar door de aanwezigen veel herinneringen werden opgehaald, ook al omdat een aantal van hen elkaar al lang niet had gezien. 7V Ta 31 jaar gewerkt te hebben bij Heineken, 12 jaar als winkelvertegenwoordi- £er b'j Vrumona en 19 Jaar als brouwerijvertegenwoordiger in Noord-Holland, JL T werd bij zalencentrum De Vriendschap in 't Veld tijdens een zeer druk bezoch te receptie op 23 juni afscheid genomen van Gerrit van der Waal. Opvallend was het gro te aantal afnemers uit West-Friesland dat aanwezig was. In de toespraak van Paul van Daalen, regionaal unit manager Noord-Holland, werd het be lang geaccentueerd van een goede re latie tussen ondernemer en brouwerij; door Gerrit op uitstekende wijze vormge geven, een echte ouderwetse brouwerij vertegenwoordiger. Gerrit's rol als men tor werd op humoristische wijze geme moreerd door een drietal collega-verte genwoordigers. Ook Gerrit's vrouw Lia sprak hem nog toe en Gerrit zelf blikte op de hem zo vertrouwde wijze, vol met humor, terug op zijn tijd bij Heineken. Een coryfee heeft ons verlaten. 7 "¥ke afscheidsreceptie van Max Monkau en Rinus van S J't Schip op 27 juni was erg geslaagd. Max, Rinus, .7. hun echtgenotes, hun kinderen, kleinkinderen en di recte collega's hebben overdag een succesvolle rondvaart op de Loosdrechtse plassen gemaakt. Vanaf 17.00 uur startte de receptie. Max en Rinus hadden slechts een kleine groep men sen verwacht, maar het was erg druk. Gezamenlijk hebben Max en Rinus 64 jaar Heineken achter de rug. In die tijd hebben ze veel vrienden gemaakt, die in groten getale afscheid hebben genomen. Tijdens de receptie hield Wim Faas, hun leidingge vende, een mooie speech. Daarna namen de feestvierders bei den kort het woord. Ze gaven aan een mooi werkzaam leven binnen Heineken gehad te hebben en hoopten dat de huidige generatie Heineken-medewerkers de Heineken-naam hoog houdt. Verder werd aangegeven dat communicatie, onderlinge saamhorigheid en mededogen belangrijke waarden zijn die ge koesterd moeten worden binnen Heineken. Als klap op de vuurpijl en geheel onverwacht trad Lee Towers op. Lee Towers, een persoonlijke vriend van Max, kreeg de hele zaal aan het zingen en aan het swingen. Met het lied 'I did it my way' sloot Lee Towers samen met de feestvierders zijn optreden af. Al met al een onvergetelijke dag voor beide heren. 7 \\e receptie van Ida van Kwawegen op 7 juni was een ge- 7 1zellige aangelegenheid. Ida vierde haar 25-jarig dienstver- J band bij Heineken. Ida haar huidige functie is medewerker Support Beheer bij Information Services S&B PC Support. Zij werd toegesproken door Wim van Tongeren, hoofd Information Services, die haar karakter goed in beeld bracht. Vele collega's en oud-collega's be zochten haar receptie en genoten van de informele sfeer.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 19