Nieuwe lichting Ondernemingsraden Ze zijn er klaar voor: de nieuwe Ondernemingsraden van Heineken Nederlands Beheer! Na de spannende verkiezingen van 29 maart jl. konden eind april de nieuwe raden worden geïnstalleerd. Hoewel de opkomst iets onder die van drie jaar geleden lag, was de verkiezingskoorts er niet minder om. Er waren zelfs meer kandidaten dan zetels. Uiteindelijk hebben alle medewerkers een keuze kunnen maken met onderstaand resultaat in woord en beeld. OR Commercie Bovenste rij v.l.n.r.: Emile Boade (COR-lid), Ab Blind, Peter Vreeswijk. Tweede rij v.l.n.r.: Marcel Buur en Wim Molenaar. Derde rij v.l.n.r.: Noël Buur, Peter von Dongen (COR-lid), Gert-Jan Stierman, Wim de Goeij (GOR-lid), Jo Mayeur, Caroline Niesten (COR-lid) Jos Visseren en Chris Huizinga (GOR-lid). Zittend v.l.n.r.: Alina Gravestein, Lony van de Bor (ambtelijk secretaris) en Nico Hennevelt. Op de foto ont breekt Marcel Ubags (GOR-lid) Groeps Ondernemingsraad (GOR) Heineken Nederland B.V. Staand v.l.n.r.: Jo Somers, Theo van Emmerik, Ton von der Wielen, Wim de Goeij, Wil van Vugt, John van Pijpen en Marcel Ubags. Zittend v.l.n.r.: Tjeerd Volbeda, Chris Huizinga, Jan Kühn en Peter Ploegmakers. Op de foto ont breken Wil Kicken en Joke Kneppers (ambtelijk secretaris) leidinggevenden erbij betrekken. Het driejaren plan van de Brouwerij met al haar facetten bekijken en bespreken met de achterban." Han Kolff, OR Export: "Er is een Heineken- wereld aan het ontstaan waarin grenzen tussen landen, verkoopkanalen, handelspartners, functies en informatiebronnen aan het verdwij nen zijn. Zo werken we bijvoorbeeld steeds in tensiever samen met onze distributeurs en wis selen we steeds meer informatie met hen uit om zo samen onze klanten beter te kunnen be dienen. In deze wereld zal ook de informatie- De verwachtingen voor de komende drie jaar van Wim Erkeland, OR Den Bosch: "De Ondernemingsraad levend maken bij de colle ga's. Wensen, ongenoegens, eisen en verlangens van medewerkers in de OR bespreekbaar maken. Commissiewerk opbouwen en medewerkers en

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 12