Het Brand-ge Nieuwe beursstand y 5 [21 Hei Society (Relax, relax, dat is de boodschap die het marketing- team Brand met hulp van Baantjer-ster' Victor Reinier de consument wil meegeven in de nieuwe radio commercials. Hieronder staan er twee: Bij aanschaf van een krat Brand bier krijg je nu het gevoel van liggen in de schaduw van een beuk op een vers- gemaaid grasveld cadeau. Inclusief voorbijdrijvende wolken en onbeperkt gebruik van het ruisen van de wind. Deze actie duurt zolang als jij wilt dat ie duurt. Brand Bier, het leven is verrukkeluk. ledereen die nu een krat Brand bier koopt krijgt gratis: 24 keer relaxt zitten, lekker mijmeren over de kip of het ei en maakt bovendien kans op schitterende zonsonder gangen. Dus slenter op je gemak naar de winkel en koop een kratje Brand Brand bier, het leven is verrukkeluk. Voor vele Food-vertegenwoordigers was het een vertrouwd beeld: de Heineken Syma stand. Duizenden orders zijn er geschreven, ontelbare consumpties aan handelsrelaties getapt. Na ruim 25 jaar voldeed de uitstraling echter niet meer aan de merkwaarden van Heineken en bovendien eiste slijtage aan essentiële onderdelen haar tol. In nauwe samenwerking met Marketing Management Heineken, het Bouwadvies- bureau, Verkoop Unit Food, Trade Marketing en de Heineken Brouwerijen Evenementen Service werd een wensen - en eisenpakket samengesteld. Kort samengevat: de toekomstige stand moet multifunctioneel inzetbaar zijn, snel te plaatsen met minimale mankracht, een uit nodigende bruisende Heineken-uitstraling hebben, voldoen aan de nieuwste ARBO- wetgeving en voor tappers en vertegen woordigers het trotse "ik werk bij Heineken"- gevoel bevestigen. De firma Uljee uit Alphen a/d Rijn bleek het beste in staat het 'plaatje' in te vullen. Gezien hun expertise in standbouw dé professionele partner in business. Centraal in de nieuwe stand staat een fraaie bar, geflankeerd door flexibel te plaatsen dia bakken waarvan de uitvoering direct kan aansluiten op de nieuwste printcampagne en de meest recente commercials. De vaste wanden zijn voorzien van een drup pelprint; de vloer bestaat uit fraaie grenen planken waaronder de leidingen zijn weg gewerkt. Voeg daarbij een uitgekiend beiichtingsspel en de attractiewaarde voor de komende jaren is verzekerd. Het projectteam wenst alle toekomstige gebruikers veel beursgenot. Alex Konings, accountmanager Food U heeft waarschijnlijk in deze uitgave tevergeefs naar de rubriek 'Hei' Society gezocht. Dat klopt, want door de zomervakantie hebben we geen items voor deze rubriek binnengekregen. In oktober is 'Hei' Society weer terug, met opnieuw aandacht voor aile recepties, feesten en overige partijen van de afgelopen periode. Wilma Gertenaar Society

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 21