Geboorten Buitenland Huwelijken Detacheringen Uit dienst Den Bosch Lorena, d.v. dhr. G. Prieto Garcia (Verpakken) Amber, d.v. dhr. F.M.H. van de Griendt (Verpakken) Sem, z.v. dhr. W.L.H. Kempkes (DCS) Nikita, d.v. mw. A.A.M. van Velzen- van Leeuwen (DCS) Myra, d.v. dhr. R. Enzlin (Kwaliteitsdienst) Horeca Julie, d.v. dhr. G.H.J. Magnée (Administratie Heerlen) Zoeterwoude Daniek, z.v. mw. E.P.M. van Benten (National Account) Veerle, d.v. dhr. R.P.M. Heier (P&O Heineken Nederland) Jesper Martijn, z.v. dhr. W.C.L. Geurts (R&D, HTS) Amsterdam Eva en Tijmen, dochter en zoon van dhr. H.M.C. Smit (Fac. Management Dir. Keuken) Luuk en Alissa, zoon en dochter van dhr. R. Drieduite (Commercial Policy Department) ɧP - Op de foto ziet u Luuk en Alisso Drieduite, beiden geboren op 5 augustus 1999. Hoewei het aan deze foto niet goed te zien is, is Luuk zestien minuten ouder don zijn zusje. Dot zal loter nog ongetwijfeld stof tot discussie geven. St. Lucia Met ingang van 1 oktober 1999 is de heer H. van Dort teruggekeerd uit St. Lucia, waar hij werkzaam was als Brewery Manager bij Windward and Leeward Brewery Ltd. in Vieux Fort. In de opvolging van de heer Van Dort wordt voorzien door de benoeming per dezelfde datum van de heer H.A. Wymenga, thans werkzaam als Rayon Manager bij Vrumona te Bunnik. Polen De heer R. Grootenhuijs is met ingang van 1 september 1999 benoemd tot Financial Manager bij Elbrewery Co. Ltd. te Elblag. Japan De heer L.C.J. Evers, thans Marketing Manager Heineken Japan, zal met ingang van 1 november 1999 naar Nederland terugkeren om de functie van Section Head Advertising Materials bij Corporate Purchasing in Zoeterwoude te aanvaarden. Slowakije/Japan/Hong Kong/Argentinië De heer W.O. Jalink, thans Commercial Manager Heineken Slovensko te Nitra, Slowakije, is met ingang van 1 oktober 1999 benoemd tot Export Manager Heineken Japan. Tot opvolger van de heer Jalink is benoemd per dezelfde datum de heer J.D. van Karnebeek, thans Marketing Manager Heinken Hong Kong China Office. In de opvolging van de heer Van Karnebeek wordt voorzien door de benoeming per dezelfde datum van mevrouw J.F. Speek, thans Country Manager Argentinië. Nederlandse Antillen Mevrouw C. Figuière is met ingang van 1 september 1999 teruggekeerd uit Willemstad, Curagao, waar zij was gestationeerd als Area Export Manager Caribbean. Per dezelfde datum is mevrouw Figuière benoemd tot Export Customer Service Manager bij de Export organisatie te Schiphol WTC. Nederlandse Antillen/ Democratische Republiek Congo Met ingang van 16 september 1999 is de heer D. Otten, thans Brewery Manager bij de Antilliaanse Brouwerij N.V. te Willemstad, Nederlandse Antillen, benoemd tot Brewery Manager bij Braiima S.A.R.L. te Kinshasa, Democratische Republiek Congo. Den Bosch Mw. C.H.M.T. Diesveld (Brouwerij) met Dhr. A. Vervelde Dhr. A. van Breugel (Verpakken) met mw. J.C. Hofland Horeca Dhr. B.C.O.P. Ah Iers met mw. Th.M. van der Schoot (Magazijn Haaglanden) Zoeterwoude Dhr. A. Khattala (Verpakken) met mw. A. Bouziani Dhr. E.W.J. de Roode (Kwaliteits Controle Team B.E.D.) met mw. H.v.d. Linden Thailand Dhr. Y.R.M. Schaepman is met ingang van 24 augustus 1999 voor een periode van vier maanden gedetacheerd bij Thailand in de functie van Process Information/Automation Engineer bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd. te Bangkok. Australië Op 1 oktober wordt dhr. D. Hageman gedeta cheerd bij Australië. Zie ook pagina 4/5 van dit blad. na een dienstverband langer dan 3 jaar Den Bosch Dhr. M.S.A. Kerckhoffs (B-Team 5a) Dhr. P.A.H. Aarsel (B-team 5e) Amsterdam Dhr. J. Kroese (Corporate Communication) Dhr. Y. van der Krieke (Corporate Marketing) Mw. M.G. Rol (Heineken University) Zoeterwoude Van de afdeling Public Relations: Mw. E.J. Boot, Dhr. H.J. Visser, Dhr. M.A. Renting, Mw W.C.A.M. Gertenaar-Witteman, Mw. M.E. de Ruijter-Feenstra, Mw. Y. van Stek-Sanders, Mw. E.M. Tops en Mw. C.L. Wassenaar Dhr. W.J.M. Hoogeveen (P&O Commercie)

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 16