Huwelijken Geboorten Geslaagden Buitenland 18 Horecagebieden Mw. A. Finnema (Verkoop Binnen dienst Groningen/Friesland/Drenthe) met J.G. Hotsma Zoeterwoude J.F. Dreef (Operations Export) met mw. E. Pronk Den Bosch Sandra, d.v. J.M. Quivooij (Technische Dienst) Horecagebieden Thijs, z.v. E.W.C. Tesselaar (Dran kenhandel Alkmaar Administratie) Bryan, z.v. mw. M.T.G. van den Hurk-van Rooij (Verkoopkantoor Brabant Verkoopbinnendienst) Hjordis, d.v. B.K. Wagenaar (Drankenhandel Groningen Administratie) Marlies, d.v. A.M. Broekert (Ver koop Groningen/Friesland/Drenthe) Zoeterwoude Esmée, d.v. mw. B.E. Deys-Jansen (Operations Algemeen Export) Laurens, z.v. mw. mr drs A.H. Lazeron (Management Training Ontwikkeling) Anouck, d.v. H.W.W. Mensen (Pilot Plant) David, z.v. mw. C.A. Pantophlet- van Weeren (Technical Documentation Centre) Max, z.v. drs L.A. van Fiaastrecht (Planning Control Heineken Nederland) Frits, z.v. W. van Tongeren (Planning Control Horeca) Wendy, d.v. J.P. Kwestroo (Verpakken) Laura, d.v. M.F.J. Janssen (Brouwen) Hans, z.v. ing J.G. van Rij (Proces automatisering Informatisering) Douwe, z.v. A.C. Bosma (Verpakken) Buitenland Tessa, d.v. W.O. Jalink (Heineken JapanTokio). Zoeterwoude Voor het certificaat Basisoperator: G. Kralt en J.C. Pet (beiden Verpakken) Voor het certificaat KHO Bedrijfs kunde: B. Vork (Verpakken) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Voor het diploma Hydraulische en Pneumatische Systemen: H.R. van Dissel (Garage) Voor het diploma Lobas Levens middelentechnologie (BB): A.M.M. Scholts (Brouwen) Voor het diploma LOBAS Levens middelentechnologie (niveau II): G.M. Bottse (Brouwen) Voor het diploma LOBAS Levens middelentechnologie (niveau III): E.F. Terol en E.W. van Codrington (beide Brouwen) Voor het diploma LOBAS Voortge zette opleiding B bier: R.M. Ader, W.G. v.d. Draaij, N.G.M. Duyn, C. van Helden, C.W. Hoek, M.F.J. Janssen en L.M. Wijnands (allen Brouwen) Den Bosch Voor de schakelcursus VAPRO-A: P.H.J. Rooijakkers (Operations Binnenland DCS) en W.H. v.d. Horst (Verpakken) Voor het diploma Gebouwenbeheer systemen: N. Valkenburg (Mechanische Werkplaats) Voor het certificaat toepassing van plannings- en beheersingssoftware: J.M. Beckmann (Operationele Planning) Voor het certificaat Basistraining praktijkopleiders VAPRO: A.C. van der Horst (Verpakken) Bunnik Voor het diploma NIMA-A: M.M.A. Jacobs (Horeca Vrumona) Voor het certificaat Introductiecursus Aspirant Beveiligingsbeambte: N.A. de Bruijn, M. Diepeveen, G.J. van de Maat (allen Verpakken) en A.H.A. Goes (Intern Transport) Voor het rijksdiploma Hoofd Brand wacht: R. Donkervoort (Verpakken) Voor het rijkscertificaat Bevelvoerder Hulpverlening: R. Donkervoort (Verpakken) Voor het rijksdiploma Brandwacht: A.H.A. Goes (Intern Transport) Voor het rijkscertificaat Repressie Brandwacht: A.H.A. Goes (Intern Transport) Voor het certificaat Informatie analyse VSOM: H. de Jong (VIA) Voor het ROVC diploma Meet- en Regeltechniek: J.M. Edelbroek, F. Heil, B.T. Kodrat, G.W. van Straalen en W.A. van Zelm (allen ETD) Hongarije De heer A.D. Ronteltap is per 16 oktober 1995 uitgezonden naar Hongarije, waar hij de functie zal beltleden van Brewery Manager bij Amstel Brewery Hungary te Komarom. De heer Ronteltap bekleedde tot deze datum de functie van Heineken Brewer bij Florida Ice (St Farm Company te San José. Myanmar De heer J.T. Joosten is per 16 oktober 1995 uitgezonden naar Myanmar, waar hij de functie zal bekleden van H.T.S. Installation Manager bij Myanmar Brewery Ltd. te Yangon. Rwanda De heer P. Boets is per 1 november 1995 uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie zal bekleden van Directeur de Vente et de Distribution bij Bralirwa S.A. te Kigali. Slowakije De heer M.J. Bolland is per 16 oktober 1995 uitgezonden naar Slowakije, waar hij de functie zal bekleden van Deputy General Manager en Commercial Manager bij Zlaty Bazant A.S. te Hurbanovo. De heer G.J. van Brecht is per 16 oktober 1995 uitgezonden naar Slowakije, waar hij de functie zal bekleden van Financial Manager bij Zlaty Bazant A.S. te Hurbanovo. De heer A.B. Rutgers is per 6 november 1995 uitgezonden naar Slowakije, waar hij de functie zal bekleden van Technical Manager bij Zlaty Bazant A.S. te Hurbanovo. De heer Rutgers bekleedde tot deze datum de functie van Technical Manager bij Amstel Brewery Hungary te Komarom. Mevrouw J.M. Thijssen is per 7 november 1995 gedetacheerd in Slowakije, waar zij voor een periode van 3 maanden de functie zal bekleden van Management Trainee bij Zlaty Bazant A.S. te Hurbanovo.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 18