Sprankelende feestdagen met Sourcy r A Rodger Hodgson rreau idrea twee imet guest zeer ithul- bbers uper- zaal. loger voor- het zeer :e for- azen. ns de if the vond ldbe- pop- Brit num- er'en felijk het issaal Hope met tude', deel De Een impressie van deze vijfde Heineken Night of the Proms is nog tot en met 30 november te zien in het Heineken bedrijfs- journaal 'Kijkglas'. Een uitge breide televisie-registratie volgt op 7 december bij Veronica. En voor wie thuis nog eens rustig wil nagenieten van de muziek, komt er binnenkort een CD op de markt. artiesten en presentator Rolf Wouters waren allang van het podium verdwenen, toen alle aanwezigen dit lied nogmaals luidkeels, ondertussen handen klappend, bleven zingen. Maar helaas, het was echt afgelopen. Voor velen was het een kennis making die ze het liefst zouden willen hernieuwen. 'Geweldig, ontzettend leuk, grandioos'..., alle superlatieven waren hoor baar. Andrea Bocelli A Bunnik In de ons omringende landen wordt beduidend meer water bij het eten gedronken dan in Nederland gebeurt. In Italië bijvoorbeeld is de con sumptie van bron- en mine raalwater maar liefst tien maal hoger dan bij ons. Toch is er in ons land sprake van een stijging van het drinken van mineraal water bij het eten. "Steeds vaker zie je mineraalwater op tafel staan", vertelt brandmanager Sourcy, Jan-Kees Nieman. "Van alle Vrumonaprodukten is Sour cy eigenlijk het meest geschikt om bij het eten te drinken. Onze stijlvolle fles, de 1-literfles in de vorm van een waterdruppel, leent zich er ook goed voor om op tafel te zetten. De laatste jaren is er in december een dui delijke piek merkbaar." Om te zorgen dat Sourcy ook tijdens de traditionele feestda gen van de komende maand niet uit de toon valt op tafel, is voor de thuisverbruikmarkt een apart etiket ontwikkeld. Een echt feestetilcet. Stijlvol rood met zilverkleurige sterren, die dankzij het speciale holografi sche papier werkelijk schitte ren. En om het geheel een nog feestelijker aanzien te geven, wordt vanaf 8 december elke 'feestfles' voorzien van een hals hanger, waaraan een zakje met zilverkleurige sterren is beves tigd. Dit onder het motto 'Sour cy wenst u sprankelende feest dagen'. Het is voor het eerst dat een mineraalwater zo apart is aangekleed met het oog op de feestdagen. Het is een fles geworden die de consument straits tegemoet zal schitteren. En die zeker goed zal staan op een feestelijk gedekte tafel. Extra promotie Het wordt voor de consument niet alleen aantrekkelijk de fees telijke Sourcy flessen te kopen vanwege hun uiterlijk, maar ook vanwege de extra promotie met de sterren. Zijn deze ster ren eraf gehaald, dan is op de achterzijde van de halshanger te lezen dat Sourcy ook nog een geld-terug actie heeft. Deze loopt door tot in januari om het nieuwe jaar licht sprankelend te laten beginnen. Hoe meer groene dopringen worden ingestuurd, hoe hoger het geld-terug bedrag. Tien dopringen leveren zelfs vijf gulden terug op. De feestelijke fles speelt ook een hoofdrol in printadvertenties, waarin de vraag wordt gesteld: 'trekt u ook iets leuks aan?' Ook voor personeel Sourcy wil iedereen spranke lende feestdagen toewensen. Niet alleen de handelspartners, maar ook alle medewerkers van Heineken Nederlands Beheer. Daarom is er voor ieder zo'n feestelijke fles gratis beschik baar. Op vertoon van uw bier- kaart kunt u vanaf december een fles Sourcy gratis in het per- soneelsuitgiftemagazijn afha len. Alleen het statiegeld van de fles wordt doorbelast. Meer informatie hierover in het per- soneelsbulletin.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 17