weds tri j dagenda Nieuwe Amstel- folder Openingstijden PUM Amsterdam Karaoke Show Agenda In de maand oktober zullen renners uit de Buckler wielerploeg deelnemen aan de volgende wedstrijden: 4 Grand Prix Cycliste des Amériques (Canada) 11 Parijs-Tours (Frankrijk) 13 Milaan-Turijn (Italië) 15 Ronde van Piémonte (Italië) 17 Ronde van Lombardije (Italië) 24 Grand Prix des Nations (finale wereldbekerwedstrijden Spanje) 25 Beklimming van de Montjuich (Spanje) Bij deze uitgave van Vers van 't Vat vindt u vers van de pers de nieuwe Amstel-fol- der. Deze staat vol met allerlei wetens waardigheden. Bijvoorbeeld over de ge schiedenis van de Amstel brouwerij, de fusie tussen Amstel en Heineken, het bierproces en de verschillende Amstel- bieren. De folder is bedoeld als voorlichtingsma teriaal en is op aanvraag verkrijgbaar bij de afdeling Klantenservice van Public Re lations Nederland. Het telefoonnummer is (071-) 456456. Amsterdam Het PUM aan de Quellijnstraat in Amsterdam is met ingang van 5 oktober niet meer geopend op maandagen. Voortaan kunnen Heineken- medewerkers er terecht van dinsdag tot en met vrijdag. De openingstijden: 15.00 tot 17.30 uur. Bij de voor- en achterpagina: Het nieuwe tarwebok van onze brouwerij. De introductie heeft op 5 oktober plaats. Lees meer hierover op de pagina's 16 en 17 van Vers van 't vat. De Amstel Karaoke Show is in de maand oktober op de volgende data in deze horecabedrijven te beleven: 2 3 10 15 16 17 24 25 31 Bar Cocktails/Dreams in Harderwijk Café V.d. Brink in Harskamp Aurora in Hippolytushoef Grandcafé Barrage in Hoofddorp Café De Brouwer in Moergestel Irma la Does in Hem Irma la Does in Hem Party Centrum in Rijswijk Irma la Does in Hem.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31