Amateurrenners beklimmen Alpen Agenda Amstel Karaoke-Show Nieuwe Bucklerploeg mm N G 27 Bakel Het wielerseizoen zit er voor de Buckler-ploeg weer op. Tot begin oktober wist het succesvolle team 53 overwin ningen te behalen, waaronder drie wereldbekerwedstrijden. In 1992 blijft de basis van de Buckler-ploeg ongewijzigd. Het team zal wel iets kleiner worden. Peter Winnen, Patrick Tolhoek, Marco van der Hulst, Patrick Robeet, Toine Poels en Martien Kokkelkoren vertrek ken. De ploeg was iets te groot om alle 22 renners voldoende wedstrijden te garanderen. Er zijn geen onderhandelingen met nieuwe renners gaande, zo dat het er naar uitziet dat de ploeg voor 1992 uit 17 renners zal bestaan. In 1992 zullen ook de Ronde van Spanje en de Tour de France weer op het programma staan. Hoofddorp Collega's van on ze horeca-vestiging in Hoofd dorp hebben onlangs per fiets de Franse Alpen bedwongen. Het gaat hier om een enthou siaste club amateurrenners die jaarlijks naar de Alpen gaat voor een fietstocht. Dit jaar trokken ze bij hun vertrek op Schiphol flink wat bekijks, om dat de hele ploeg in een profes sionele Buckler-outfit was ge stoken. Bij de achterpagina: Enkele medewerkers van de paardestal in de voormalige brouwerij in Rotterdam. De foto is in 1938 gemaakt ÖttCRl£^ LCkter U kunt de Amstel Karaoke-Show ook de komende tijd bezoeken. In de maanden oktober tot en met december komt de Amstel Kara oke-Show in: 26 oktober 30 november 8 december 19 december Wapen van Almere in Almere-Haven St. Hubertus in Schimmert Chivaz in Roosendaal Kerstmarkt in Heerlen

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 27