Amsterdam Horecagebieden Geboorten Zoeterwoude Horecagebieden Geslaagd Zoeterwoude Den Bosch Amsterdam Rotterdam Horecagebieden Voor het diploma MBA: Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Mw. A.H. Douma (Concern E.F.I.) met R.J.G.M. Schouten C. Vakkers (Adm. Geld./Overijssel) met mw. C.J. den Hertog G.M.C.D. Gossens (Verkoop Zuid- Limburg) met mw. P.A. de Boer Danny B., z.v. R.J. de Bruijn (Kelders ploeg 3) Lars, z.v. A. Vergunst (Gistreincul- tuur) Koen J., z.v. W.J. Klever (F.S.Z.) Bunnik Mohamed, z.v. M. el Azzouzi (Ver pakken) Krijn, z.v. L. Gerrits (Verpakken) Nathalie, d.v. J.L. Vrede (Verpakken) David, z.v. R. Gramsma (Verpakken) Faisal, z.v. A. Kaouass (Verpakken) Cub P., z.v. A.V.B.M. Michiels (drh. Den Bosch) Voor het diploma tekstverwerken met WordPerfect: H.J. Medik (Brouwen) Voor het Theorie Basiscertificaat VaPro-BePro: M.J. van Gemert, M. Kaandorp, V. Morais, H.M.f. Riool, F.W.B. de Romijn, R.J. Rosier, A. Zevenbergen, A. Ziani (allen Verpak ken) Voort Theorie VaPro-A certificaat: W. Braithwaite, A. Dunki Jacobs, J. de Jong. L. Noort, P.C. van Velzen, B.W. Verwoerd, P.J.M. Zeestraten (allen Verpakken) Voor Theorie gedeelte VaPro- laborant: A.A. Melicio, P.J. van Putten, E.W.J. de Roode (allen Verpakken) Voor het Getuigschrift Dirksen Intek Inleiding Elektronica B: G.J. van der Kaay (Energie) Voor de LSBL A.basisopleiding: M. van Noordt (Proeffabriek), M. v.d. Plas (Brouwen) Voor LSBL-A.Eindopleiding bier: P. Delgado, H.J.H. Kroon, C.E. Tan- A-Kiam (allen afdeling Brouwen) Voor LSBL-B opleiding: N.G.J. van Doorn (Kwaliteitsdienst), C. den Haas, R.A.F. Jansz, J. Wijnands (allen Brouwen) Voor de LSBL-VOA opleiding: M.G. Broekhuizen (Verpakken Voor het diploma Hydrauliek en Pneumatiek SBC: A.J. Hogewoning (Storingsgroep Verpakken en MIT) Voor het diploma Cafébedrijf: G.I.M. Kusters (Expeditie) Voor Proficiency Engels: mw. J.M. van den Berg (Area Export Management W Afrika) mw. E. Spanjer (Export Algemeen) Voor Leer van de Accountants controle: J.P. van der Sloot (Adm. Export) Voor VOAZ Bedr. kundig Analist: A. Zwankhuizen (ETA) M.C.E. Martens (Adm. Hoofddorp) Voor het diploma Restaurantbedrijf: .W.R. Spmyt (H.T.S. Zwolle) Voor het diploma Cafébedrijf: W.J.G. Gielgens (Horeca Nuth) (na een dienstverband van drie of meer jaren) Mw. C.A.H. v.d. Bersselaar-Damen (ext. transport H/Bosch) W.F. Bakhuijzen, J. de Jong, R.P.W. Mannie (allen Operating Zoeterwoude) M.A.Th, v.d. Meel (Pl. Adm. Zoeterwoude) W.A. de Waard (Werkvoorbereiding Zoeterwoude) H.F.B. de Vries (EFI) P. in 't Hout (Inf.,/Automatisering HNB) Mw. M.D. Cornelissen - Kuyt (Mach. en Apparatuur Afrika/Eastern) M.H. de Jong (Reg. Engineering) Mw. D.J.A. Hogewoning-Plantinga (Hor, gebied Den Haag) C.A. Roelofs (Drh. Den Haag) W.J. Groot (Adm. Amsterdam/ Utrecht) C.H. van Es (H.T.D. Zwolle) Hierbij wil ik, mede namens mijn echtgenote, de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, dat wij ontvingen ter gelegenheid

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 22