IBttCkfer wedstrij dagenda Sluiting brouwerij Agenda Amstel Karaoke Show I De Buckler Wielerploeg doet in de maand september mee aan de volgende wedstrijden: 6-12 september: Ronde van Catalonië, Spanje TV 7 september Ronde van Latium, Itabë TV 8 september Grand Prix Eddy Merckx, België TV 8 september Grand Prix Fourmies, Frankrijk TV 15 september Grand Prix de la Libération in Eindhoven, Nederland, TV 18 september Parijs-Brussel, België TV 19 september Trofeo Baracchi, Italië TV 21 september Grand Prix Impanis, België TV 22 september Grand Prix d'Isbergues, Frankrijk TV 25-29 september: Nissan Classic, Ierland TV 28 september Templeuve, Belgie TV De letters TV houden in dat de televisie rechtstreeks aandacht zal besteden aan dit evenement (onder voorbehoud). 31 Hamilton De Canadese brouwerij Amstel Brewery Ca nada Ltd. (ABCL) te Hamilton in de provincie Ontario gaat 20 september dicht. De Raad van Bestuur heeft deze beslissing genomen vanwege de sinds eni ge tijd tegenvallende resulta ten. De economische recessie in Canada en de stagnerende biermarkt bieden geen uitzicht op verbetering. ABCL is een volle dochteronderneming van Heineken N.V. en heeft 94 werknemers in dienst. Voor hen betekent de sluiting verlies van werkgelegenheid. In 1990 werd het personeelsbestand vanwege de slechte situatie al aanzienlijk ingekrompen. Amstel Brewery Canada heeft een jaarproduktie van 100.000 hectobter, uitsluitend voor de provincie Ontario. Ook na de sluiting blijven de door ABC ge produceerde merken Amstel en Amstel Light in Ontario op de markt verkrijgbaar. Deze produkten worden dan voor taan rechtstreeks uit Neder land geïmporteerd. Voor de overige provincies verandert er niets. Daar blijft de invoer be staan uit Heineken, Amstel Light en Buckler. Bij de achterpagina: Het personeel van de Pekkerij van de voormalige Heineken-brou- werij in Rotterdam. In welk jaar de foto is gemaakt, is niet bekend U kunt de Amstel Karaoke Show de komende maanden weer bij u in de buurt gaan bekijken. In de maanden september tot en met de cember komt de Karaoke Show in: 4 septemberl'Aubergiste in Roermond 6 septemberDe Huifkar in Sliedrecht 7 septemberCafé Cherry Bodega Sheresta in Weesp 13 september: Café St. Michael in Thorn (Limburg) 20 SeptemberCafé Bommel in Zeist 27 september: Café Bar Simple in De Kwakel 13 oktober Chivaz in Roosendaal 17 oktober Stadshart Eamphion in Zoetermeer 19 oktober Onder de Hoge Dennen in Witteveen 7 november Tapijnkazerne in Maastricht 30 november St. Hubertus in Schimmert 8 december Chivaz in Roosendaal 20 december 75 jaar Heerlen Sport in Heerlen

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 31