Heineken Open NKB Amstel trofee klootschieten Heineken zal vanaf dit jaar hoofdsponsor zijn van de Open Nederlandse Kampioenschap pen Golf. Dit golfevenement dat eerst door KLM gesponsord werd heet nu 'Heineken Open'. Van 24 tot en met 28 juli vormt de Noordwijkse Golfclub het decor voor de Heineken Open. De namen van topspelers die hebben toegezegd mee te doen, zullen de harten van golflief- hebbers sneller doen slaan: Pay ne Stewart, José Maria Olaza- bal, Fred Couples en Wayne Grady. Het Heineken Open be hoort met deze sterke deelne mers tot de top van de Europese golfevenementen. Sponsoring De KLM heeft tien jaar lang de Dutch Open gesponsord en richt zich nu op de sponsoring van andere evenementen. De luchtvaartmaatschappij heeft zelf een nieuwe sponsor ge zocht en uiteindelijk nam Hei neken de sponsoring over. Hei neken is al jaren hoofdsponsor van het Australische Open en mede-sponsor van de World Cup of Golf. Daarbij was Heine ken in Nederland al jaren lang een sub-sponsor van KLM Open. René Valkhoff, product manager van Heineken, is binnen Heineken Nederland verantwoordelijk voor het Heineken Open: "Golf is we reldwijd één van de populairste sporten. Daarbij is het in Ne derland ook nog de snelst- groeiende sport. Golf leent zich uitstekend om het kwaliteitsi mago van Heineken te onder strepen. Het feit dat het evenement de naam Heineken draagt en het feit dat het in de belangstelling van de pers staat, is voor ons een belangrijk gegeven! De sponsoring van het Open is het gevolg van onze strategie: voortdurend alert blijven op nieuwe ontwikkelingen, daar waar mogelijk flexibel op inspe len, maar zeker niet als één dagsvlieg optreden. We hebben onze naam dus voor minimaal drie jaar aan het Nederlandse Open verbonden." Win een dag naar het Heineken Open Medewerkers van Heineken die geïnteresseerd zijn in de golfsport, kunnen een dag Hei neken Open in Noordwijk win nen. Er zijn 25 kaarten beschik baar gesteld. Met een kaart kunt u met twee personen één dag naar het Heineken Open. U kunt zelf kiezen welke van de vijf dagen (24 tot en met 28 juli) u komt. Als u in aanmerking wilt ko men voor een kaart voor twee personen voor één dag, dan moet u vóór 15 juli een kaartje met uw naam, adres, telefoon nummer en persoonsnummer sturen naar: redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD, Zoeterwoude of via de interne post naar kamer 2.339. De 25 kaarten worden verloot onder de inzenders. Per medewerker kan slechts één kaart worden ingestuurd. Winnaars krijgen bericht van de redactie. Over de uitslag kan niet worden gecor respondeerd. Reutum In Reutum werd 12 mei gestreden om de NKB Am- stel Trofee. De NKB is de Ne derlandse Klootschieters Bond. De complete Nederlandse top kwam aan de start op de onder delen veld, straat en zetten. De bedoeling bij het klootschieten is om individueel en in team verband, een houten bal ver zwaard met lood (een kloot) zover mogelijk te werpen. Win naar bij de heren was J. Leus- sink uit Almelo en bij de dames won A. Bels uit Mander. Van de ze wedstrijd zijn televisie-opna mes gemaakt door Van Gewest tot Gewest en Veronica Sport. De strijd om de NKB Amstel Trofee was de eerste test voor de Nederlandse top op weg naar het Europees Kampioen schap, dat in 1992 in Cork (Ier land) wordt gehouden.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 28