Afscheid MA. Reinders 25 jaar J.H.P. Monden Afscheid P.W. Kurpershoek Gorssel In het Overijsselse Gorssel is donderdag 30 mei een receptie gehouden, ter gele genheid van het afscheid van de heer M.A. Reinders. Na 30 jaar werkzaam te zijn geweest bij Drankenhandel Cambrinus in Rijssen, maakt hij gebruik van de VUT-regeling. De heer Rein ders, bij klanten en collega's be ter bekend als 'Ties', blijkt zeer populair te zijn in de streek. Dit bleek uit de aanwezigheid van vele horeca-relaties, die naar de receptie waren gekomen om persoonlijk afscheid van hem te nemen. De heer K. Schipper was een aantal jaren chef van Ties Reinders. Hij was degene die herinneringen ophaalde aan dertig jaar Cambrinus. Daarna werd de kersverse vut ter een aantal cadeaus overhan digd. Ulvenhout De heer J.H.R Monden vierde 3 mei zijn 25- jarig jubileum in de Fanzanterie in Ulvenhout. De heer Monden begon zijn loopbaan op 1 mei 1966 als boekhouder bij de toen malige drankenhandel Priem in Breda. In 1981 werd hij Groeps leider Verkoop Binnendienst van de drankenhandel in Breda. Tijdens de receptie was de vol tallige carnavalsvereniging De Biemeewes gekomen om hem geluk te wensen. De jubilaris is al vele jaren fanatiek lid van deze vereniging en gaf zelf tij dens de receptie een solo op de trom weg. De heer Werring om schreef in zijn toespraak de ju bilaris als een secure werker, die zijn zaken op een plezierige manier afhandelt. loopbaan van de heer Kurpers hoek en diens grote inzet in zo wel Rotterdam als Zoeterwou- de. In de toespraken kwam regelmatig zijn speciale gevoel van humor naar boven dat sa men met zijn collegialiteit en zijn 'Pietje Bell'-achtige streken de sfeer op de afdeling Brouwen bepaalde. Na het officiële ge deelte werd de druk bezochte receptie op gezellige wijze voortgezet. Zoeterwoude De heer P.W. Kurpershoek nam 3 mei na 34 jaar afscheid van Heineken. Vergezeld door zijn echtgenote, oudste zoon en andere familie leden werd hij ontvangen door vele (oud-)collega's. De heer De Goederen memoreerde de

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 24