DucHtat'* wedstrijd agenda Win kaartjes voor Sail 1990 Data personeelsfeesten Verkeerde naam OI wmmi N G De Bucklerploeg doet in juni en juli aan de volgende wedstrijden mee: 10 juni Deutsche Weinstrasse 10 juni Grand Prix Forbo Vloerbedekkingen in Nederland 13-17 juni Ronde van Zweden 13-18 juni Subida a Arrate in Spanje 19-22 juni Tour des Vallêes Minieres in Spanje 24 juni Nationale Kampioenschappen in Nederland (tv) 30 juni- 22 juliTour de France (tv) 29 juli Wincanton Classic in Engeland (tv) De letters tv houden in dat de televisie aandacht zal besteden aan dit evenement Van 9 tot en met 14 augustus vind in Amsterdam Sail '90 plaats. Een schitterend evene ment, waarvan Heineken één van de hoofdsponsors is. Vele schepen doen aan Sail '90 mee. Bij de opening en sluiting van dit evenement is er de Parade of Sail. Gezamenlijk varen de Tall Ships en kleinere soortgenoten dan vanuit IJmuiden in een bonte stoet over het Noord zeekanaal naar Amsterdam. Het VOC-schip de 'Amsterdam' zal de 'Parade of Sail' aanvoe ren. Nieuw tijdens Sail zijn de drakebootraces in Nederland. In Hongkong is het de nationa le sport die een grotere belang stelling geniet dan tennis of paardenraces. Elke boot heeft voorop een drakekop en de romp is met schubben beschil derd. Vers van 't Vat stelt Heineken- medewerkers in de gelegenheid dit schitterend evenement van heel dichtbij mee te maken. Want voor zaterdag 11 augustus is er een honderdtal kaarten te winnen (twee per persoon) voor een plaats op een schitterende lokatie aan de haven. Om voor zo'n kaartje in aanmerking te komen, moet u antwoord ge ven op de volgende vraag: voor de hoeveelste keer wordt Sail in Nederland gehouden? Zet uw antwoord op een briefkaart en stuur deze vóór 4 juli naar Redactie Vers van 't Vat, post bus 530, 2380 BD in Zoeter- woude onder vermelding van 'Kaarten Sail '90'. Vergeet daar bij niet uw naam, adres, tele foonnummer en personeels- nummer te vermelden. Uit de goede inzendingen worden de winnaars getrokken, die twee kaarten krijgen toegestuurd. Over de uitslag kan niet gecor respondeerd worden. In 1990 worden weer in diverse vestigingen de personeelsfeesten gehouden. De data zijn: 22 septemberDen Bosch 6 oktober Zoeterwoude 17 november Bunnik 8 december Amsterdam De data waarop de horecagebieden hun personeelsfeest houden, worden later in Vers van 't Vat bekend gemaakt. De redactie is op zoek naar mensen die een hobby hebben. Kent u iemand die voor een hobbyverhaal in aanmerking komt of heeft u zelf een (aparte) hobby, belt u dan naar Vers van 't Vat, telefoon: (071-) 457234. Schrijven kan ook. Het adres is: Redactie Vers van 't Vat, Postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude. Of via de interne postverzending naar kamer 2.335 in Zoeterwoude. Wel aanwezig, maar niet op de foto. Dat geldt voor de heer Dooleweerd, die wij in Vers van 't Vat 4/90 per ongeluk in het fo tobijschrift bij 'baas van de week' (pagina 31) vermeldden. Degene die wél tussen me vrouw Scheurwater en de heer Corver op de foto stond was de heer Goudberg. Bij de achterpagina: Een foto van de Heineken Hoek aan het Leidseplein in Amsterdam (waarschijnlijk uit 1950)

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 27