Huwelijken Den Bosch Horecagebieden Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Den Bosch Horecagebieden Rotterdam Zoeterwoude Geslaagd Den Bosch Bunnik Zoeterwoude Buitenland Papua Nieuw Guinea St. Lucia Nieuw Caledonië Nigeria Marokko Frankrijk Singapore A.J. Eberg technische dienst) met mw. A. van Boxtel H. v.d. Pol [hoiecatapseivice, Zwolle) met mw. S. Hellebrandt P. Beije stoiingsgioep verpakken en magazijn intern transport) met mw. E. Vriend E.A.J. van Grootel brouwen met mw. M.C. Vercauteren J.P. Slegtenhorst bewakingmet mw. C.E. de Jong F.A. Tabeling bouwadvies- bureau) met mw. J. Muurling Th. Lek verkoop binnendienst horeca) met mw. MJ. Korenhof Mw. A.M.C. de Wild bedrijfs geneeskundige dienst) met J. van Bilderbeelc Joeri S., z.v. M.J.A. Zoon (iconcern marketing research) Nelson, z.v. M.B. Saitch verpakken Hidde, z.v. F.J.M.M. Geurtz bedrijfsbureau Dennis, z.v. T.G. van Wijk [intern transport) Jeroen, z.v. M.L.E1 J. Hogedoorn verpakken Rinze, z.v. J.M. Quivooij technische dienst) Bertha, d.v. A. van Setten verpakken Jasper, z.v. B.H.J. van Krielen verpakken Claudia, d.v. H.H. Schols [verpakken) Dirk-Jan, z.v. L. te Walvaart ver pakken Natascha R., d.v. mw. F.M.C. Ko- nigkramer-Veld [extern transport) Kirti M., d.v. mw. R. Doerga [administratie, Hoofddorp) Nico L., z.v. C.C. van Zeist [horeca technische dienst, Hoofddorp) Ester M., d.v. M.B.P. Pieterse [EFI- export) Dimitri G., z.v. G.J.EL de Fuijk [storingsgroep brouwen en energie) Ronald A., z.v. C. van Helden [brouwen) Patrick, z.v. R. Pool [bottelarij) Bastiaan A.J., z.v. A. Rotmensen [kwahteitsdienst verpakken) Rutger D., z.v. D.C. Zandbergen [centraal magazijn) Lyssa C., d.v. W.J. Klever [administratie bier) Ralph D., z.v. N. Amatsoeradi [beheer telecommunicatie net werken) Marieke F., d.v. mw. A.H.C. Kerk vliet-van Klink [purchasing support tekstverwerking) Redmar J., z.v. R.L.M. van Kats [water en milieu) Voor de Post-HBO cursus Personeelsmanagement: P.A.P. v.d. Aart [personeelszaken), A.P.J. Bertens [personeelszaken) Voor Engels voor beginners: G.P.M. van Bergen [verpakken) Voor Vapro Mechnisch Operator B: L.G. Schönhage [verpakken) Voor Vapro Mechanisch Operator A: C.A.A.M. de Mug [verpakken), F. Do- na [verpakken), M.G.M. van Osch Voor Lastechniek Argon Arc: T. J .M. Verboort [technische dienst), T.F. van Schijndel [technische dienst), J.L.F. van Tooren [technische dienst) Voor Electrisch Lassen: J.P. de Wit [technische dienst) Voor Electrische basisbegrippen A: M.I.M. Valentijn [technische dienst) Voor Electrische basisbegrippen B: F.G.M. Jonkers [technische dienst) Duits voor beginners: C. Scheepens [technische dienst) Voor Lotus 1-2-3: F.R.J. Dorshorst [produktmanagement) VoorNimaB: J.A. Noorman [verkoop horeca) Voor het EHBO-diploma: J.Th. Bohm [proeffabriek), J. Commandeur [verpakken), P.J. van Geijlswijlc [verpakken), M. Mülebach [storingsgroep verpakken en magazijn intern transport), A. Rietveld [verpakken), R. Ruwaard [verpakken), R. Schijf [verpakken), H. Verkerk [energie), M.L. Vink centrale inkoop), C.M. Quaak [procesautomatisering/ electrotechniek) Voor het Diploma Heftruckrijder EVO: A.W.J. v.d. Hulst [magazijn intern transport), G.J. v.d. Wel [magazijn intern transport) Voor het Diploma Computerregel systemen: P.L. Molenkamp [storings dienst brouwen en energie) Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Inleiding Elektronica A: R.J. v.d. Boogaard [verpakken) Voor het Diploma Logistiek Management: M. Poot [magazijn intern transport) De heer M.H. van Deursen is per 21 april gedetacheerd als Auditor Planned Maintenance bij Papua New Guinea Breweries Ltd. De heer J.J. van Essen keerde per 24 april terug van een detachering van 3 maanden bij Windward en Leeward Brewery Ltd. als Instal lation Engineer. De heer A. Hiskes [Ibecor) is per 10 april gedetacheerd naar Grande Brasserie de Nouvelle Caledonie SA in Noumea als Spécialiste Entretien Planihé. De heer J.F. van der Klaauw [ma nagement trainee) keerde per 9 april terug uit Port Harcourt alwaar hij was gedetacheerd bij Amalgamated Distilleries Nigeria Ltd. De heer M. de Meijere werd per 14 april gedetacheerd voor 18 weken naar Brasserie National de Maroq te Fez als Brasseur ad interim. Uit Marseille keerde de heer K. de Vries per 13 april terug na een detachering van circa 9 maanden bij Franqaise de Brasserie als Chef de Traveaux de Montage. De heer P.H.A. Gregoire, die ter voorbereiding op zijn nieuwe functie

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22