De belangrijkste punten uit het financieel jaarverslag Nationaal biermuseum De Boom in Alkmaar Foto-impressie Tiger brouwerij in Singapore Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Carola van Kester Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar In memoriam: Leo van Munching senior; Onderzoek naar Concernstructuur Den Bosch: Revisie colonne 7; Zoeterwoude: Verhoogde heftrucks; Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/ 456288 Bezoek Heineken-medewerkers aan tentoonstelling Vincent van Gogh; Nieuwe vracht wagen voor Isostar; Brouwketels onder zeil Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) FP.H. Bot mw. R.A. den Dubbelden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. f.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert f.C. van de Merbel over het 'lezen' van het financieel jaarverslag Basisopleiding nieuwe horecavertegenwoordigers 14 Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Het milieuzorgplan in Den Bosch Gesprek met de heer K. Elion, kleinzoon van de 16 ontdekker van de Heineken gist Kort buitenland: Uitbreiding in Mons-en-Baroeul; Nieuwe kliniek in Kinshasa 1 uit 6000: J. Craandijk: Bedrijfsleider van Horecagroothandel Havenstad Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Uit een ander vaatje getapt Ideeƫnbusbeschrijvingen Afscheid en jubileum Kroniek Horecabeurs in Goes; Indoor Brabant Bij de voorpagina: Een van de illustraties uit het financieel jaar verslag. Deze illustratie is afkomstig van Michael Ryan uit Amerika. Zie verder voor uitleg over het financieel jaarverslag en de daarbij gebmikte illustraties de pagina's 3, 4, 5 en 6. Wielerkleding Buckler in PUM; Buckler tourbus in foure; Aanbieding Buckler wielertenue aan Burgemeester Nijpels Vervolg kroniek; evenementen-agenda Buckler-wieleragenda; Baas van de week; Voor u geknipt; Bij de achterpagina

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 2