'Sla je slag' op Horecabeurs Indoor Brabant K r B HEINEKEN BROUWERIJEN 'EKËV BRO( Goes - In de Zeelandhallen in Goes werd 19, 20 en 21 maart de jaarlijkse Horecabeurs ge houden. Heineken was voor de 27e keer aanwezig op de Zeeuwse beurs, die vergelijk baar is met de Horesca in Zuid laren. In totaal presenteerden ongeveer 170 bedrijven hun produkten aan het publiek, dat voornamelijk afkomstig is uit de horecawereld. "De beurs tel de dit jaar 12.300 bezoekers", vertelt de heer M.J. Zwemer, standleider van de Heineken- stand. "Vooral Buckler trok we derom veel belangstelling. De speciale actie voor Buckler boekte duidelijk succes. Bij aankoop van twee kratten Buckler, kreeg de nieuwe af nemer twaalf Buckler-glazen en een promotie-pakket gratis", aldus Zwemer. In de Heineken-stand, waarin ook Vrumona en Bols Benelux aanwezig waren, trok het 'Sla je slag' spel van Pepsi veel belang stelling. "Zoals u op de foto kunt zien, bestaat het spel uit negen lichtbakken met Pepsi- afbeeldingen. Diagonaal zijn drie Pepsi-lcroonkurken te zien. De lichtbakken knipperen aan en uit. De deelnemer moet op tijd (binnen tien seconden) op de grote rode knop slaan om zo veel mogelijk kroonkurlten te laten branden. De hoofdprijs was een grote nostalgische Pep- si-auto. De tweede prijs was een Dinky Toy Pepsi-autootje. Als na afloop één ltroonkurk brandde, kreeg de deelnemer een Pepsi baseball-cap Iedere deelnemer aan het 'Sla je slag' spel, dat om de drie kwartier werd gespeeld, kreeg een kaart spel. Aan het einde van de dag, zag je steeds meer mensen met een baseball-cap rondlopen op de beurs", aldus de heer M.H. Sikking, account-manager horeca bij Vrumona. De Heineken stand op de Horesca in Zuidlaren, die van 19 t/m 22 februari werd gehouden y 11 "JU"1"1"" i"1» w Onze stand op de Horecabeurs in Goes Het 'Sla je slag' spel van Pepsi, dat zowel in Goes als in Zuidlaren werd gespeeld y Den Bosch - Paarden en paarde- sport stonden van 15 tot en met 18 maart centraal in de Brahanthallen van Den Bosch. Ook dit jaar waren de beste rui ters van de wereld naar de aan geklede 'veemarkthallen' geko men om deel te nemen aan de spring- en dressuurwedstrijden. Ondanks het mooie weer wa ren er toch duizenden toe schouwers in de Brabanthallen aanwezig. Voor de dressuurrui ters stond zaterdag de Nashua World Cup op het programma. Het tweede gedeelte van die fi nale bestond uit een 'kür op muziek'. De dressuurruiters lie ten hippische hoogstandjes zien op muziek. De Westduitse Sven Rothenberger nam na een glansrijke overwinning de Cup in ontvangst. Zaterdagavond werd de Heineken-prijs ver reden. Ads sponsor van dit eve nement stelt Heineken een beker beschikbaar voor een springwedstrijd van Indoor Bra- fohn Whitaker, winnaar van de Grote prijs, met zijn schimmel Henderson Milton Inzet: De heer Van de Vijver reikt de Heineken-prijs uit aan de Westduitse ruiter Franke Sloothaak bant. Het is de bedoeling dat de ruiter zo hoog mogelijk springt. Winnaars werden de Westduit se springruiter Franke Sloot haak en Michael Whitaker uit Engeland. Zij sprongen over een muur van 2,25 meter heen. Het absolute hoogtepunt van In- door Brabant was de World Cup kwalificatiewedstrijd (Grote prijs) op zondagmiddag. Ook deze wedstrijd werd gewonnen door één van de gebroeders Whitaker. John Whitaker legde het parcours met zijn paard Henderson Milton niet als snel ste af, maar hij was wel de enige die foutloos reed. Met een koppositie in het World Cup klassement, een groot bedrag aan prijzengeld en een Volvo 460-Turbo van de hoofdsponsor ging de succesvolle springruiter weer huiswaarts.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 28