Achteraf t Tegen het einde van een jaar wordt altijd de balans opgemaakt van wat zich de afgelopen twaalf maanden heeft afgespeeld. Leuke, grappige en opvallende gebeurtenissen passeren dan de revue. Vers van 't Vat wilde daarbij niet achterblijven. Daarom vroeg de redactie enkele medewerkers om een reactie op de gebeurtenissen bij Heineken in 1989. Bols Benelux Begin dit jaar werden de werk nemers van GWN verder inge licht over de vergevorderde plannen tot samenwerking met Bols Nederland B.V. Een en an der resulteerde in de onder neming Bols Benelux B.V. Een bedrijf dat op 1 september operationeel werd. Voor veel GWN-medewerkers de belang rijkste gebeurtenis van 1989. Willem van Achteren, assistent projectleider Technische Dienst bij Bols Benelux hierover: "Die overgang van Heineken naar Bols was voor de meesten van ons gevoelsmatig heel moeilijk. Sommigen hebben wel vijftien tot twintig jaar voor Heineken gewerkt. We hadden ook het ge voel dat er een stuk zekerheid wegviel door de nieuwe joint Afscheid A.H. Heineken Veel Heineken-medewerkers zullen zich de datum 27 april 1989 nog lang herinneren. Want op die dag trad de heer A.H. Heineken terug als voor zitter van de Raad van Bestuur van Heineken. En dat na meer dan 47 jaar in dienst te zijn ge weest van de brouwerij, die in 1864 door grootvader G.A. Heineken was opgericht. Vers van 't Vat besteedde er een apar te bijlage aan, waarin een inter view met de heer Heineken stond. De heer Heineken kreeg bovendien een koninklijke on derscheiding. Hij werd be noemd tot Commandeur in de Orde van Oranje Nassau. Oud-minister Braks overhan digt de heer Heineken de Koninklijke Onderscheiding. Links en rechts van de heer Heineken zijn dochter en echt genote Hoofddorp wenst De medewerkers van de Ver enigde Drankenhandel-Veraar B.V. in Hoofddorp hebben, zo als ook in afgelopen jaren is ge beurd, een kerstwens voor de lezers van Vers van 't Vat. Met deze prachtige kerstboom van onder meer Brand- en Buckler- kratten wensen zij alle lezers van Vers van 't Vat een voor spoedig 1990. venture. Heineken heeft zijn medewerkers altijd heel goed verzorgd en we wisten niet hoe dat bij Bols Benelux zou zijn. Nu blijkt uit de onderhandelin gen over de secundaire arbeids voorwaarden dat een aantal van de Heinelten-regels ook voor Bols Benelux zal gelden. Bovendien is na enkele maan den de rust teruggekeerd in het bedrijf. Er zijn nieuwe collega's bijgekomen uit Nieuw-Vennep en Hendrik-Ido-Ambacht. Sa men met hen zetten we de schouders eronder om van Bols Benelux een goed lopend be drijf te maken", aldus Van Ach teren. De nieuwbouw bij de vestiging van Bols Benelux in Zoeter- meer

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 8