Huwelijken Geboorten Geslaagd Bunnik Mw. H. Schultinga (informatie/auto matisering) met J. Ebbes Mw. A.C. Lenterman (marketing) met A.J. Hagedoorn Mw. L.J.M. Klören (verkoopbinnen dienst) met R. Scheurwater Horecagebieden A.H.J. Zoetekouw (verkoop, Duiven) met mw. G.J.M. Reijmer Zoeterwoude H.N. Nusmeijer (verpakken) met mw. A. Das J.J. Dorrenboom (documentatie centrum techniek/ warenwetten en octrooien) met mw. D. Ros Bunnik Abderrafie, z.v. M. Asaksak (intern transport) Melanie, d.v. F. de Kruyf (verpakken) Robbert A., z.v. A.A.M. Postma (automa tisering) Kitty, d.v. A. Slotboom (intern transport) Horecagebieden Tijmen B., z.v. P. v.d. Steenhoven (verkoop, Hoofddorp) Zoeterwoude Stijn H., z.v. H.P. van Zon (account management thuisverbruik) Maarten N., z.v. N.J. Verkley (centrale horeca technische dienst) Joyce, d.v. G.J. van Brecht (interne accountants dienst) Becky K., d.v. A.H. Poldermans (informatiemanagement HNB) Olivier P., z.v. P.J. Dekker (markt onderzoek en public affairs) Joris, z.v. J. Oliemans (proces research gist) Frank, z.v. J.M. Boom (bottelarij) Johnny, z.v. J. Kokkedee (brouwen) Justin J.M., z.v. J.T.M. van Feijden (bouwkundige werkplaats) Eugene, z.v. J. Weeda (centraal magazijn) Amsterdam A. v.d. Bosch (reclameservicedienst) voor Middle Management E. Kraak (concern marketing research) voor de Biercurus Al Den Bosch Voor de B6-Biercursus: H. Geen huizen (brouwenA. Willemse (brouwen), G. Steyven (techno logische dienst) Mw. M.H.T. v.d. Sterren (personeelsdienst) voor Management Assistente I G.D. Roeland (interne dienst) voor het Certificaat Kaderdiploma Beveiliging A.L.J.M. v.d. Heuvel (brouwen) voor de Beroepsopleiding Levens middelenindustrie A en B Voor VAPRO-theoriegedeelte Mechanisch Operator B: H.F.H. van Bergen (brouwen P.S. Thelen, R.A. Pelders, E. Bakker, A.C. v.d. Heijden, L.S. Schönhage, J.T. Berkenbosch, F.M.H. v.d. Griendt, A.P.J. Stolzenbach, W.N.J.F. Leyten, A.A.M. Pompen, W.A.J. v.d. Linden (allen verpakken) Voor VAPRO-theoriegedeelte Mechanisch Operator A: M.C.C. de Gier, J.A.M. v.d. Gouw F.Th. Dona, F.J.C.M. Kuijpers, C.A.A.M. de Mug, A.A.J.C.M. Hamers, H.H.F.M. van Hoek, R. Hammes, PR. Marthems, M.C. van Esch (allen verpakken) M.G.M. van Osch (brouwen) voor Proces-operator J.Th. Boeren (intern transport) voor EVO-heftruckrij der Voor de HBO-cursus Levens- middelenmicrobiologie: P.F.A.M. van Kol, C.W.H.A. Pennings (beiden technologische dienst) R.A. Sweeb voor Postkamer en Post- behandeling PTT Mw. H.J.W. v.d. Westelaken-van Rossum (bedrijfsbureauvoor Engels Upper Intermediate Bunnik P.M.H. Kuyer (verpakken) voor LSBL Primaire opleiding B R.J. v.d. Burg (mechanische werk plaats) voor Single Minute Exchange A. Klinkenberg (mechanische werk plaats) voor Gietijzer Lassen Horecagebieden F.E. Eusman (planning en control, Alkmaar) voor Nima-A B.J.M. Pas (verkoop, Alkmaar) voor Nima-B Voor de Biercursus Al: J.C.A.G. Olderaan (verkoop, Arnhem), H.H.W. Ritzen (verkoop, Nuth), P. Assman (verkoop, Grouw), E. Baade (verkoop, Horst), R.G.A. Nuis (ver koop, Rotterdam) G.M.C.D. Goossens (verkoop, Nuth), M.G.M. Kruijtzer (verkoop, Rotterdam), P.B.H. Kruip (verkoop, Arnhem), R.A.J. Vink (verkoop, Arnhem), A.A. Ritman (verkoop, Hoofddorp), H. Smithuis (verkoop, Leidschendam), A. van Elsloo (verkoop, Grouw), A. Heslinga (verkoop, Grouw), A. van 't Hoff (verkoop, Arnhem), J.W.L. Dorren (verkoop, Nuth), Rotterdam Mw. A. Boere (administratie order- afloopcontracten) voor Spaans T. de Haan (orderbehandehng) voor Praktijkdiploma Bedrijfsadmini stratie Zoeterwoude Voor de Biercursus Al: C.F. van Leeuwen (thuisverbruik), A.J.M. Soeterbroek (HTB vertaalafdeling), Th.M.W.M. Lek (verkoopbinnen dienst horeca), A.A.J. Spierings (mentor speciale brigade), H.E.M. Tuyt (marketing bier) Voor de B6-Biercursus: J. Lindhout (brouwen), E. Weiten (research HTB), E. Roersma (research HTB), J. Speek (management trainee), A. v.d. Linden (management trainee), G. van Loo (management trainee) W.C.M. Driessen (storingsgroep verpakken en magazijn intern transport) voor het Getuigschrift Dirksen Elektrische Basisbegrippen B H.A. van Ballegooijen (transport opslag en beheer) voor Bedrijfs kundige D. Berveling (ontwerpafdehng) voor M.E.A.O. C.J.H. Boheemen (interne accountantsdienst) voor Nima-B P.J. Dekker (pubhc affairs en markt onderzoek) voor Doctoraal Economie G.J. Grootes (management training) voor Nima-B Mw. F. Kal (documentatiecentrum techniek/warenwetten) voor Propedeuse Rechtsgeleerdheid Mw. M. Meijer (public relations)

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 22