Personeelsblad van Heineken 3 Belangrijke Ameri kaanse award voor de heer Van den Berkmortel van HTB 4 Interview met de heer Habbershaw, directeur Ex port 6 Bedrijfsnieuws met: Re- 8 Buckler groot succes in Europa 10 Brouwcursus-examen 11 Verbetering pensioen regeling Eleineken; Voor u gelezen 12 Heineken start activi teiten in China 14 Verenigingsnieuws met Bridgedrive Den Bosch; Sloepenraceteam in Amster damse grachtenrace; Brand weermannen winnen com petitie; Heineken Den Bosch wint Biljart Sportda gen 16 Cats-voorstelling voor Amstel 17 Vrumona vierde perso neelsfeest 18 Hobby: Arie Weemink 19 Eerste vijf SHV wijn- meesters; Prijswinnaressen Coebergh-receptenwed- strijd bij GWN 20 Dertig jaar Ideeënbus: 22 Oud-medewerkers over hun Heineken-tijd 24 Evenementen met: Ho reca Galanacht; Jumping Amsterdam; World Cup of Golf 25 In gesprek met gooche laar Dick Koomwinder 26 Kroniek 28 Afscheid en Jubileum 30 Ideeënbus; Heineken- medewerkers liepen mee in marathon New York 31 hoe staat het nu met België?; Gepensioneerde in televisie-show; Voor u ge knipt MEDEDELING BENOEMING engineering Colonne 3; Hei- neken-medewerkers kopen massaal muizen; Bossche brouwerij bekent kleur; Ridder Bokbier op fles uit Zoetermeer is prins Car naval 39e jaargang nr. 11 Redactie-adres: December 1988 Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Verschijnt 12 x per jaar Tel.: 071-814034/814288 De heer A.H. Heineken heeft in januari van dit jaar aangekon digd in april 1989 te zullen aftreden als voorzitter van de Raad van Bestuur. Een aantal van zijn taken en verantwoordelijkheden heeft de heer Heineken in de afgelopen periode reeds overgedragen aan zijn opvolger drs. G. van Schaik. In verband daarmee heeft de heer van Schaik per 1 november de eindverantwoordelijkheid voor de operationele werkzaam heden in de onderneming op zich genomen. Per 1 februari 1989 is de heer ir. A. de Voogd (51) benoemd tot bedrijfsleider van de brouwerij in 's Hertogenbosch. Hij volgt in deze functie de heer ir. P. Hamers op die benoemd is tot regional technical manager Afrika. De heer De Voogd begon in 1965 zijn loopbaan bij Heineken. Na onder meer hoofd van de kwaliteitsdienst in Rotter dam te te zijn geweest, heeft hij vanaf 1970 bijna voortdurend in het buitenland gewerkt. De heer De Voogd is op dit moment nog werkzaam als Technical Manager bij New Zealand Breweries LTD. De maand januari zal hij gebruiken om zich op zijn nieuwe functie voor te bereiden. Bij de voorpagina: Vol verwachting klopt ons hart. Zal de Goed Heilig- man ook ons een bezoek brengen? Bij de achterpagina: Het filiaal van Van Vollen- hoven's Brouwerij in Rot terdam. De foto is gemaakt in 1930 Redactie: Hella Schoonveld hoofdredactrice Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek-Sanders Caroline Wassenaar redactie-assistente) Redactiecommissie: Drs. W.W.F. de Ranitz voorzitter) R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: H. Meyer 's-Hertogenbosch: P. van der Aart Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Plaatsman Zoeterwoude: Mw. B.F. Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke,inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28,1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257 2

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 2