Afscheid A.C. van der Eist Afscheid J.M. Naerebout J. Küper Afscheid J. Kern Zoeterwoude - In een druk bezette 'Hooiberg' nam op vrijdag 7 oktober de heer A.C. van der Eist, wachtchef op de afdeling Energie, af scheid. De heer Kloek schetste de loopbaan van de heer Van der Eist, die in 1952 in Rotterdam als machinebankwerker bij Heineken begon. De heer Greidanus belichtte aan de hand van enige voorbeelden het improvisatietalent en de persoonlijkheid, collegialiteit en betrokkenheid van de heer Van der Eist. Vervolgens noemde de heer Rutgers enkele wapenfeiten van de heer Van der Eist en hij overhandigde tevens het ca deau van het personeel: een CD-speler. Als laatste sprak de heer Weeda als gepensioneerd collega over de begintijd in Rotterdam. Na het dankwoord van de heer Van der Eist werd door alle aanwezigen de receptie in een zeer gezellige sfeer voortgezet. Zoeterwoude - 'Jaap, onwijs. Ook van de Energie de eerste prijs'. Zo luidde de inscriptie van de Delfts-blauwe pul, die de heer J.M. Naerebout, groepsleider dagdienst van de afdeling Energie, tijdens zijn afscheid op 3 november van zijn collega's kreeg uitge reikt. De heer Rutgers legde uit dat de eerste prijs alles te maken heeft met de hobby van de heer Naerebout: jeu de boules. Hiermee wist hij elke week wel een trofee te winnen, hoewel velen hem ervan verdachten telkens de- zelfde aan zijn collega's te la ten zien. Ook ging de heer Rutgers in op de 34 jaar trouwe dienst van de heer Naere bout bij Heineken, die negentien jaar in Rotterdam en vijftien jaar in Zoeterwoude heeft gewerkt. Vele oud-collega's uit Rotterdam waren dan ook naar de receptie ge komen, onder wie de heer Weeda. Hij vertelde enkele smakelijke anecdotes uit deze tijd, waarna hij de heer Naerebout nog een gezond en lang leven toewenste. Den Bosch - Op 19 oktober vierde de heer J. Küper, tot medio november mentor Speciale Brigade Thuisver- bruik en Horeca, zijn 25-jarig dienstverband. Eerste spre ker de heer Versteeg prees de inzet en pedagogische kwali teiten van de heer Küper. Daarna speldde hij de jubila ris de gouden speld op. De heer Van der Velden vertelde daarop enkele anekdotes uit het arbeidsverleden van de heer Küper. Vervolgens werd het woord genomen door 'professor Pilsner'. Na mens de ruim driehonderd, door de heer Küper opgeleide vertegenwoordigers, sprak hij zijn waardering uit en overhandigde een bijbehorende oorkonde. Voorafgegaan door enkele fietsende leden van de fietsclub 'Alweerweg' maakten de vele aanwezigen van de gelegenheid gebruik om het echtpaar Küper de hand te schudden. De receptie werd vervolgens muzikaal omlijst door het orkest 'De Laat(b)loeiers'. Zoeterwoude - Vertegen woordiger J. Kern van het horecagebied Amsterdam/ Utrecht nam 4 november met een drukbezochte receptie in de Hooiberg afscheid van Heineken. De heer Kern werd vergezeld door zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren. Hij werd onder ande ren toegesproken door de heer Combeedie enige anec dotes ophaalde uit de tijd dat hij samen met de heer Kern voor de zaak op pad ging. De heer Smeets sprak namens het management enkele woorden en overhandigde de heer Kern het personeelscadeau: een verrekijker en een envelop met inhoud. De heer Van den Broek, de nieuwe voorzitter van de COR, bedankte de heer Kern voor het vele werk dat hij voor de OR heeft verricht en overhandigde hem een dasspeld. Mevrouw Kern werd met een boeket bloemen in het zonnetje gezet als dank voor de ondersteuning van haar man tijdens zijn OR-werkzaamheden. 29

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 29