37% T. Notenboom Afscheid M.A. van Zetten Afscheid A.J. Verhoeven C.G. van der Vliet Afscheid B J. Leeftink Zoeterwoude - Vergezeld van echtgeno te, familieleden en in aanwe zigheid van vele collega's, be kenden en niet te vergeten zijn 'boys' van de garage, vierde de heer T. Noten boom, chef Garage te Zoe terwoude, op 12 oktober zijn 37'/2-jarig dienst jubileum. In zijn openingsspeech ging de heer Van Soest onder meer in op het vak van automonteur, de goede sfeer en samenwer king tussen directie en de baas van de chauffeurs. Als bewijs voor de hechte band binnen de afdeling noemde de heer Van Soest het feit dat er geen chauffeurs beschik baar waren in verband met het jubileum. Allen waren aanwezig op de receptie. De heer Kloek speldde de heer Notenboom de gouden speld met diamant op. Vervol gens nam de heer Visser het woord en overhandigdegeassisteerd door de chauffeurs enkele 'king-size loempia's met inhoud' en het personeelscadeau. Zoeterwoude - Door gebruik te maken van de VUT-rege- ling, nam de heer M.A. van Zetten op 6 oktober afscheid van Heineken. Tijdens de ontvangst in de Van Zwieten- kamer belichtte de heer Scheltema de 26 jaar die de heer Van Zetten bij Heine ken heeft gewerkt. De heer Van Zetten trad in 1962 in dienst van Heineken, waarna hij onder andere werkte als chef Bottelarij in Rotterdam en Zoeterwoude. In 1981 volgde zijn overstap naar HTB. Na zes jaar te hebben gewerkt op de afdeling Ver- pakkingstechnologie, werd hij begin 1987 benoemd tot chef van die afdeling. De heer Van Zetten werd namens zijn naaste collega's toegesproken door de heren Schwietert en Kruit. De heer Van Zetten bedankte tenslotte iedereen met wie hij had samenge werkt en nodigde alle aanwezigen uit het glas te heffen op het verdere succes van de onderneming. Den Bosch - De heer A.J. Verhoeven nam 6 oktober af scheid van onze onderne ming. Hij was vanaf het begin van zijn loopbaan werkzaam op de afdeling Bedrijfscon- trole. In overleg met de heer Verhoeven was gekozen voor een gecombineerde 'happe ning'; namelijk zijn receptie èn het maandelijkse vesti gingsbiertje. Hij werd ont vangen door de heer Ubbink, die in een informele sfeer de heer Verhoeven bedankte voor zijn inzet voor de onder neming en hem alle goeds toewenste voor de komende jaren. Mevrouw Verhoeven kreeg een boeket overhandigd als dank voor de onder steuning van haar echtgenoot. In de Cambrinuskelder werd de receptie ingeleid door de heer Bertens. Eerder had de heer Verhoeven al afscheid genomen van de afdeling Bedrijfscontrole, waar hem een cadeau was overhandigd. Zoeterwoude - De heer C.G. van der Vliet, chef Bedrijfsin- koop van de brouwerij in Zoe terwoude, vierde 14 oktober zijn 37V2-jarig dienstjubileum. De heren Kloek, Cooijmans en Van Gent gingen in op de loopbaan van de heer Van der Vliet. De jubilaris begon destijds als jongste medewerker op de afdeling Inkoop van de Amstel brouwerij. Vervolgens groeide hij in de loop van de daaropvolgende jaren naar zijn huidige functie toe. Na het slotwoord van Van der Vliet namen velen op deze druk bezochte re ceptie de gelegenheid te baat de jubilaris en zijn familieleden geluk te wensen. Onder de aanwe zigen bevond zich ook een groot aantal externe relaties, waar de afdeling Bedrijfsinkoop regel matig zaken mee doet. Zowel collega's als ove rige belangstellenden boden de heer Van der Vliet vele cadeaus en bloemen aan. Amsterdam - Vergezeld door zijn echtgenote en kinderen, nam de heerB.J. Leeftink op31 okto ber in de Kuiperij in Amsterdam afscheid van onze onderneming. Hij was werkzaam als me dewerker Registratie Concernbelangen in Am sterdam, een afdeling binnen CEFI. De heer Leeftink werd onder anderen toegesproken door de heren Van der TorrenSchop en Poele- nije. De heer Schop bedankte de heer Leeftink voor de vele uren die hij in het werk voor de OR en COR heeft gestoken. "Hij had altijd zijn stukken gelezen en wist daarom ook veel vragen te stellen", aldus de heer Schop. Van de OR en COR waren velen aanwezig om de heer Leef tink te bedanken. Als cadeau kreeg hij onder meer een dasspeld, CD's, een statief en de drie delige Van Dale-woordenboeken. 28

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 28