In memoriam H.R.S. TIJSSENS In memoriam J. DE ROOS Zoeterwoude Mw. M.S. van Aalst-Rodenburg (kwa liteitsdienst) M. Jansen (kelders) J.F.W.M. Wentholt (horeca services) Zoetermeer Mw. A. Veenman (trade management) BUITENLAND GRIEKENLAND De heer C.D.M. Koopmans is op 10 oktober 1988 vertrokken naar Thessa loniki, alwaar hij de functie van bre wery manager vervult. Zijn vrouw heeft zich een week later bij hem ge voegd. BAHAMAS De heer H. van Dort is per 20 oktober 1988 uitgezonden naar de Bahamas waar hij werkzaam is als brouwer. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn echtgenote wil ik graag al diegenen hartelijk bedanken die hebben bijgedragen aan de gezel lige en geanimeerde viering van mijn 25-jarig jubileum. M.J. van der Torren Gaarne bedank ik directie, collega's en vrienden die, door woord of gebaar, mijn afscheid van het Heineken con cern minder moeilijk hebben gemaakt. Mijn vrouw en ik kunnen terugkijken op een fijne tijd van bijna 25 jaar. Het gaat Heineken en u allen goed in de toekomst. A. van Sluis Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw, u allen hartelijk bedanken voor de cadeaus en belangstelling die wij ontvingen voor ons 60-jarig huwe lijksfeest. J.H. Backer Mede namens mijn vrouw wil ik de di rectie van het Heineken concern be danken voor het bloemstuk en cadeau dat wij uit handen van mevrouw Van Eekert mochten ontvangen naar aanlei ding van onze 55-jarige echtverbintenis. A.JMerks Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie hartelijk be danken voor het prachtige bloemstuk dat wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk K.L. van Eikenhorst Aan allen die op welke wijze dan ook van hun medeleven bij de ziekte en het overlijden van mijn lieve man hebben blijk gegeven, zeg ik langs deze weg mede namens mijn kinderen en klein kind hartelijk dank. Mw. Van Oyen-Damstra OMKLEDEN Op 7 oktober is overleden de heer H.J. Snoep (82). Op 10 december 1956 kwam de heer Snoep in dienst van Hei neken in RotterdamHij ging op 1 april 1971 met pensioen. Op 10 oktober is overleden de heer K.K. van Hoffen (82). De heer Van Hoffen trad op 1 mei 1925 in dienst van Heineken in Rotterdam waar hij tot aan zijn pensionering op 1 mei 1971 heeft gewerkt. Op 11 oktober is overleden de heer E.K.L. Haeijen (68). Op 1 juni 1958 kwam de heer Haeijen in dienst van Heineken bij de Drankenhandel Vul- linghs-Janssen Huyben B.V. De heer Haeijen is op 1 december 1984 met pensioen gegaan. Op 25 oktober is overleden de heer H. Feuth (88)De heer Feuth kwam op 9 juli 1923 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 juli 1965 ging de heer Feuth met pensioen Op 27 oktober is overleden de heer Th.G. Hendriks (70). De heer Hen driks kwam op 1 mei 1948 in dienst van Heineken in Amsterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 mei 1983 heeft gewerkt. Op 28 oktober is overleden de heer I. de Rouville (90). Op 14 januari 1921 kwam de heer de Rouville in dienst bij de toenmalige AmstelbrouwerijHij ging in 1963 met pensioen. Op 24 oktober is oud-directeur ir. H.R.S. Tijssens overleden. De heer Tijssens was een beminnelijk man, die altijd zijn eigen stijl in zijn werk heeft behouden. In welke functie hij sinds oktober 1946 ook heeft geze ten, steeds wist hij tot aan zijn vertrek in 1977 op dezelfde wijze met mensen om te gaan. Iedereen wist zijn crea tieve instelling, maar ook zijn gede tailleerde manier van uitwerking vol ledig te waarderen. Soms leek het wel eens te veel om alle details te be spreken, maar achteraf bleek vaak hoe juist het was geweest. Veel brou werijen overzee zijn met de grote in breng van kennis en vernuft van de heer Tijssens gebouwd. Als mede-di recteur van HTB was hij ook aanwe zig toen de 'grote' storm van werk zaamheden op ons af kwam bij de bouw van de brouwerij in Zoeter woude. Voor veel wat Heineken te genwoordig op het gebied van het bouwen van brouwerijen exploi teert, heeft Herman Tijssens de basis gelegd. Daarvoor zijn wij hem dank baar. Als gevolg van een ernstig ongeluk is op 28 oktober de heer J. de Roos overleden. Hij was werkzaam als kwaliteitscontroleur bij de afdeling Centrale Kwaliteitsdienst Produktie Bier te Zoeterwoude. Wij verliezen in Jack een fijne en toegewijde col lega die door zijn oprechtheid goede vriendschappen en relaties heeft op gebouwd. Wij wensen Ankie zijn vrouw en de kinderen alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. 27

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 27