Heineken start met sponsoring World Cup Golf Buckler groot succes tijdens Horecagalanacht Albert Voorn wint Heineken Jachtspringconcours Het grootste golftoemooi voor landenteams van de wereld zal in december van dit jaar in meer dan 35 landen op de televisie te zien zijn. In het Australische Melbourne zal van 8 tot 11 december worden gestreden om de World Cup Golf. Heineken is één van de grote sponsors van het toer nooi, dat feitelijk bekend staat als het wereldkampioen schap voor landenteams. Maar liefst 72 golfers uit 36 landen zullen de strijd op het kortge- maaide gras aangaan. Sterke golflanden als de Verenigde Staten, Canada en Spanje hebben elk twee spelers af gevaardigd. Nederland wordt vertegen woordigd door de profspelers Kees Borst en Willem Zwart. Het is voor het eerst dat Heineken een dergelijk groot golftoemooi sponsort. De heer P. de Lange, hoofd Concern Advertising Promotions zegt hier over: "De naam van Heineken wordt door de sponsoring verbonden met een mooie sport die tegelijkertijd ons inter nationale imago van 'premium' bier ver sterkt. Daarnaast komt het niet vaak voor dat een evenement in zeker 35 lan den op de televisie wordt uitgezonden. In Nederland zullen de kijkers het toer nooi in ieder geval via Sky Channel kun nen volgen." AMSTELVEEN - Voor het tweede ach tereenvolgende jaar is in Amstelveen de Horecagalanacht gehouden. Dit evene ment vond plaats op 24 oktober in Sport hal Escapade en werd gepresenteerd door Jacques d'Ancona. Diverse arties ten als Anita Meyer, Corry Konings en Ronnie Tober traden op. Ook ons be drijf was aanwezig met een aantal pro- duicten, zoals Buckler, dat gretig aftrek vond. De Horecagelegenheid van het jaar werd hotel bar bistro Abina van de familie Van der Monde. AMSTERDAM-De Nederlander Albert Voorn heeft vrijdag 4 november met zijn paard Optiebeurs Concern het Inter nationaal Heineken Jachtspringcon cours tijdens Jumping Amsterdam ge wonnen met een tijd van 24 minuten en 57 seconden. Hij kreeg zijn prijs uitgereikt door mevrouw Van Soest, echtgenote van de heer G.J. van Soest, Algemeen Directeur Heineken Nederland B.V. Heineken is één van de hoofdsponsors en mede-oprichter van het internatio nale concours hippique Jumping Am sterdam, dat dit jaar voor de 31ste keer gehouden werd. De opzet van dit groots opgezette concours was deze keer gewij zigd. Er waren enkele nieuwe onderde len, zoals het Estafette springconcours voor paard en pony en de strijd om de Grote Prijs van het Casino Amsterdam, die zaterdag 5 november gehouden wer den. Zaterdagmiddag vond bovendien Mevrouw Van Soest reikt de beker uit aan Albert Voorn een rassendefilé plaats, waaraan een van de Shires en ook Jantje meededen. Hei neken was verder dit jaar aanwezig met de 'Heineken-stal' in het promodorp. Jumping Amsterdam trok in totaal 24.000 bezoekers.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 24