Rotterdamse oud-medewerkers regelmatig bijeen om bij te praten Zeker twee keer per jaar wordt in Vers van 't Vat bericht over de bijeenkomsten voor oud-medewerkers. Dat zijn dan de jaarlijkse busreis en de oud- of nieuwjaarsbijeenkomst. Het is minder bekend dat de oud-medewerkers tussentijds ook regelmatig bij elkaar (kunnen) komen. Op alle grote vestigingen zijn de oud-medewerkers eenmaal per maand van harte welkom om bij te praten, een kaartje te leggen, te dammen of deel te nemen aan een bingo. In Rotterdam komt een kleine groep oud-medewerkers zelfs elke week bij elkaar om het contact te onderhouden. Van links naar rechts: de heren Kregel, Hoeneveld, Kasteelen en Zwijnenburg Van links naar rechts: de heren Teijgeman, Van Krimpen en Notenboom "Eenmaal per maand is er in Rotterdam een middag waarop een groot aantal oud-medewerkers bij elkaar komt", ver telt personeelsfunctionaris, de heerL.H. Kregel. "Die vindt plaats in de ont vangstruimte van het kantoor aan de Crooswijksesingel. Daarbij zijn ook de dames van de gepensioneerden en men sen uit de Heineken Invaliditeitsregeüng welkom. Er bestaat altijd grote animo voor, ook omdat we dan een bingo draai en. Het is echter al jaren een traditie dat een klein groepje elke donderdagmid dag naar de brouwerij komt. Dat is een traditie die ooit begonnen is in de Hol- landia Sociëteit, hier vlakbij. Later is de sociëteit overgenomen door Heineken. Toen werd hij in gebruik genomen als kantine voor het kantoorpersoneel van de Rotterdamse brouwerij", herinnert de heer Kregel zich. Op de donderdag dat de redactie komt kijken, treffen we een groepje van de jonge generatie gepensioneerden. En kele ouderen, tot dan toe trouwe bezoe kers, hebben vanwege de hoge leeftijd moeten afhaken. Rustig in een hoekje gezeten van de Raadskelder, praten de heren geanimeerd met elkaar. Het voet bal, de televisie, het weer: tal van onder werpen passeren de revue, terwijl foto's van een fraaie stacaravan van hand tot hand gaan. Familiebedrijf Aan de andere kant van de tafel worden 22

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 22