Volg het spoor van Columbus -ZEND EEN GOED IDEE IN EN MAAK KANS OP EEN ONTDEKKINGSREIS Volgend jaar bestaat de Heineken Ideeënbus dertig jaar. Dat wil men weten ook. Daarom start er in januari een spe ciale jubileum-actie, waarbij zeer aantrekkelijke prijzen te winnen zijn. Wat dacht u van een reis naar Portugal? Of van een reis naar de Canarische Eilanden? En wat van de hoofdprijs: een reis voor twee personen naar het land dat in één adem met Columbus wordt genoemd: Amerika? Binnenkort zal een speciaal bulletin worden verspreid, met de precieze spelregels voor de jubileumwedstrijd. Nu vast een voorproefje. wïsseld tendste Op de vraag 'noem een bekende ont dekkingsreiziger' zal ongetwijfeld 'Columbus' worden geantwoord. Hij was het die, in een tijd waarin men niet zeker wist of de aarde nu plat of rond was, met veel durf en doorzettingsver mogen reizen ondernam om 'de nieuwe wereld' te ontdekken. Er werd ook aan hem gedacht, toen in 1974 werd besloten eivormige ideeënbussen in het bedrijf te hangen. Bussen, waarin ieder zijn 'Ei van Columbus' zou kunnen deponeren. Columbus staat ook centraal in de ko mende jubileumactie. Alle ideeën die in de periode van 1 januari tot 1 juli 1989 worden ingediend en die in aanmerking komen voor verdere behandeling, din gen mee naar een prijs. In oktober 1989 zal de trekking plaatsvinden in deze jubi leum-loterij Er wordt niet gekeken welk idee het beste is, of de grootste besparing oplevert. Er wordt alleen een lotnum mer getrokken, dat overeenkomt met het nummer dat een idee bij inschrijving ontvangt. Als u al lange tijd met een idee in het ach terhoofd rondliep, dan is zeker de actie periode een mooie gelegenheid dat idee in een ideeënbusei te stoppen. Want de prijzen van de jubileumactie liegen er niet om. De hoofdprijs bestaat uit een reis naar de Verenigde Staten. Niet per boot natuur lijk, zoals uit de tijd van Columbus, maar per vliegtuig. Gezellig met z'n tweeën twee weken lang genieten van het aange name Klimaat in Florida met bedoeken aan Ame: toeristische attracties zogig»,7et onverge telijke Disneyworld, hp.^erbazingwek- kende Epcöt Center ,4jf het centrum van de Amerikaah^ruimtevaart, Kennedy Space Center. Ook de 2e en 3e prij^-Tnogeo-or-^Tjn. Voor de 2e-prijswinnaar (en partner) is er een reis naar de Canarische Eilanden, de eilandengroep die Columbus tijdens zijn reis in 1492 naar 'de nieuwe wereld' als eerste aandeed. Voor de 3e-prijswinnaar staat er (met partner) een reis naar Portugal op het programma, het land waar Columbus destijds het zeegat koos. Valt u niet in de prijzen, terwijl uw idee wel aan alle voorwaarden voldeed om mee te loten, dan ontvangt u in ieder ge val een aardig aandenken aan deze jubi leumactie. Het speciale bulletin dat dit jaar uitkomt is herkenbaar aan het plaatje van het ju bileum-ei. Ook zullen in de buurt van de ideeënbuseieren affiches worden opge hangen om de actie nadrukkelijk onder de aandacht te brengen. Laat dus deze kans niet liggen. Zorg dat de Ideeënbus het komende half jaar barstensvol zit met goede ideeën. Wellicht dat uw 'Ei van Columbus' u in het spoor van deze ontdekkingsreiziger de wereld laat ont dekken. Bent u degene die door een idee in de bus te stoppen, deze Amerikaaanse attracties gaat bezoeken? 21

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 21