wervende de kerst? SPECIALE PERSONEELSACTIE Zijn ze nu helemaal gek geworden bij de redactie van Vers van 't Vat? Het is nog maar begin oktober en ze beelden al een De cameraploeg maakt opnames voor de audiovisual Heineken wil zich als mogelijke werkgever beter en duidelijker profileren. Om mensen die geïnteresseerd zijn in een baan bij Heineken een goed beeld te geven van Heineken als werkgever, zijn daarom een brochure en een audiovisuele presentatie in de maak. Personeelszaken zal dit P.R.-materiaal gaan gebruiken bij de werving op bijvoorbeeld banenbeurzen, terwijl de brochure toegestuurd kan worden aan sollicitanten. De audiovisual zal, zodra hij klaar is, tijdens de contactbiertjes worden vertoond. Nee, de redactie heeft geen zonne steek opgelopen. Want, ook al den ken de meeste mensen eerder aan de herfstvakantie dan aan de donkere da gen voor kerst, vele reclame en promo tiemedewerkers hebben de voorberei dingen voor kerst, nieuwjaar en zelfs carnaval al lang weer getroffen. Eén van de promotie-artikelen voor onze relaties is de Heineken-kerstboomverlichting, compleet met ster, viltjes en lampjes. Ook iets voor uw kerstboom thuis? Vul dan snel de bon in om straks in december uw Heineken-verlichting op te halen bij de Pums. De bestellingsbon moet uiter lijk 17 oktober binnen zijn bij de Ver koop Binnendienst Horeca, kamer 1.343 te Zoeterwoude, maar hoe eerder u in stuurt hoe meer kans, want ook bij deze personeelsactie geldt... op op. De Heineken-kerstboomverlichting is een malig tegen de gereduceerde prijs van 18,- voor Heineken-medewerkers te verkrijgen. Ook gepensioneerden kun nen de kerstboomverlichting bestellen.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 10