HUWELIJK Amsterdam Mw. P.C.J. van Gaans (secretaresse Raad van Bestuur) met P. Zoet Mw. G.A. Keasberry (concern sociale zaken) met P. de Gooijer Mw. W.J.P. Reinsma (registratie con cern belangen) met E. Bouman Bunnik L. van IJzendoorn (verpakken) met mw. M. Outshoven P. A.B. Goes (centraalmagazijn) met mw. A.M. van Driel Horecagebieden A.H. Nadorp (administratie, Den Haag) met mw. C. A. de Graaf J.D. Smid (verkoop, Groningen!Fries land! Drente) met mw. J. Ensing J.A.G.M. Liebregts (expeditie, Eind hoven) met mw. A. van Gansewinkel Rotterdam P.D. Hoepel (ETA) met mw. A.H. Breukel Zoeterwoude Mw. C.J.E. van Haaster (vorderingen- beheer) met A. Schouten Mw. K.T.M. Uljee (kwaliteitsdienst) met G. de Groot GEBOORTEN Amsterdam Ewoud D., z.v. mw. A.L. Broekema- Huisman (bibliotheek documentatie) Niels A.H., z.v. mw. J.K. Gelissen- König (secretaresse Raad van Bestuur) Mohammed, z.v. N. Aabbouz (interne dienst) Den Bosch Jorike M., d.v. J. Verhoeks (interne ac countantsdienst) Mitchel, z.v. mw. A.W. Uzeel- Verstappen (plaatselijke administratie) Bunnik Ilona, d.v. F. de Kruyf (verpakken) Horecagebieden Sanne, d.v. E.A. van Duijn (verkoop, West Brabant!Zeeland) Eveline, d.v. mw. C.M. v.d. Lugt (expeditie, Den Haag) Johannes, z.v. J. Molendijk expeditie Dordrecht) Thierry F., z.v. B.A. Mullens (debiteu ren, Moord Holland) Adriaan, z.v. S. Dijkstra (verkoop, Groningen!Friesland! Drente) Jolien J., d.v. J.J. Lempers (HTS, Limburg) Stef J., z.v. C.M.G. Swertz (expeditie, Horst) Nathalie A.d.v. N.A. A. van der Doe len (verkoop, Midden-Brabant) Zoetermeer Dayenne, d.v. mw. E.A. Wamsteeker- Schravendeel (commercial services) Sharette N.M., d.v. N. Gareman (ma gazijn intern transport) Zoeterwoude Nora, d.v. E.M. Oumansouri (bottela rij) Yoran J., z.v. J.L. van Zon (physieke distributie) Vienna R., d.v. mw. F.J.T. Seltenrijch-Sloos informatiesystemen thuisverbruik) en C. Seltenrijch (infor matisering HTB) Martijn, z.v. mw. M.C.A. Rog-van Leeuwen (plaatselijke salarisadmini stratie) TimH.,z.v. L.J.J. Beljon (administra tie bier) Selma, d.v. M.J.M. Cornelissenfope- rating) Michael, z.v. M.A. Beugelsdijk (infor matie! automatisering HNB) Jelger U., z.v. A.H. v.d Weij (functie classificatie) Rick, z.v. C.H.M. v.d. Berg magazijn intern transport) Monique, d.v. F.E.M. Bisschop (storingsgroep verpakken magazijn intern transport) Trudy D.K., d.v. A. Dunki Jacobs (bottelarij) Asmae, d.v. A. Houmani (magazijn intern transport) Eva, d.v. R.J. Jordans (storingsgroep brouwen energie) Annelien, d.v. D. v.d. Plas (verpak ken) Carola L.,d.v. M.R. Rexen (magazijn intern transport) GESLAAGDEN Amsterdam H. Otten (interne dienst) voor Vakbe kwaamheid voor het Cafébedrijf R. Nijenhuis (plaatselijke administra tie) voor Moderne Bedrijfsadministra tie Bunnik P. Snieder (verpakken) voor Bedrijfs- hygiëne W.G. Wiegerink bewakingvoor Eer ste Hulp Horecagebieden C. de Graaf (expeditie, Middelburg) voor het diploma Heftruckrijder Rotterdam HP. van Gameren (ETA) voor de her halingscursus Gevaarlijke Stoffen en basisdiploma Bedrijfsorganisatie H.G. van Wijk (ETA) herhalingscur sus Gevaarlijke Stoffen Mw. E.C.M. Löb-Ozephius (ETA) voor Basiskennis Bestandsorganisatie Zoetermeer D.G.A. van Straalen (alcoholfabriek) voor diploma Procesoperator-B Zoeterwoude W.W. Wijnands (interne dienst) voor de cursus Middle Management H.N. Smit (technische dienst) voor Vakbekwaamheid voor het Cafébe drijf E.P.W. Backer (klantensupport) voor Basiskennis Informatica 2 Mw. E.M. Bovenlander (publicrela tions) voor de Basiscursus PR/Voor- lichting A.J. de Jong (plaatselijke administra tie) voor PD Boekhouden H. de Jong (informatisering HNB) voor B2 Gegevensbanken D.J. v.d. Kamp (operating) voor 12 Ba siskennis Informatica 2 E. Kroes (decentrale system support) voor Basiskennis Datacommunicatie Mw. Werson-Meeuwsen (bedrijfsbu reau) voor 11 Basiskennis Informatica 1 F.C.M. van Wijk (informatie manage ment) voor HEi Elementaire Informa tica ONZE DIENST VERLIETEN Amsterdam Mw. A.L. Broekema-Huisman (bi bliotheek documentatie) Mw. B.L. Thung (interne dienst com municatie) Mw. J.M.C. Schafer-Boeren (concern public relations) Den Bosch Mw. A.W. Uzeel-Verstappen (plaatse lijke administratie) Horecagebieden Mw. M.M. Kuntz-Redelijkheid (admi nistratie, Amsterdam! Utrecht) Mw. E.M.C. Brancart (administratie, Midden -Brabant) Leeuwarden J. Spoelstra (verpakken) G. van Asperen (magazijn intern trans port) J. van Asperen (verpakken) Th. Dijkstra (technologische dienst) J. Mijnheer (verpakken) A.V.A. Pijler verpakken A. Hepkema (technische dienst) Mw. S. Meek-Visser (bedrijfsverpleeg- kundige) 22

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 22