Onthiriting Arts-schutting Amstel en Pepsi voor tweede jaar op Westfriese Flora BOVENKARSPEL - Vijf Pepsi Playback Shows, mo deshows, koffie- en jazzcon certen en de Pepsi Para-kwis zijn enkele activiteiten die tij dens de 55e Westfriese Flora werden georganiseerd in het Amstel Flora Theater. Van 18 tot 29 februari bezochten maar liefst 115 duizend men sen de grootste overdekte bloembollen tentoonstelling Tijdens de officiële opening door minister N. Smit-Kroes reikte de heer A. Oostra de Amstel-bindersprijs 1988 uit aan de heer T. van Zanten van de firma Botman uit Enk huizen. Hij kreeg de prijs De heer Oostra reikt de Bindersprijs uit aan de heer van Zanten. voor het mooiste bloembind- werk. Het was voor de tweede keer dat Amstel en Pepsi aanwezig waren op de jaarlijks terug kerende beurs. Het Amstel Flora Theater, waar dagelijks vele evenementen op het pro gramma stonden, is door ve len bezocht. De vijf Pepsi Playback Shows kregen in to taal vierduizend bezoekers. Vijf tijdelijke horecapunten, waaronder het 640 m2 grote Amstel Flora terras, werden door de medewerkers van de Reclame Servicedienst geïn stalleerd en ingericht. AMSTERDAM De Artis schutting rond het bouwter rein van het nieuwe hoofd kantoor aan het Amsterdam se Tweede Weteringplant soen is op 2 maart officieel 'geopend'. De schutting, 76 meter lang en bijna 4 meter hoog, is opgesierd met teke ningen van leerlingen van het Artis Atelier. De 26 dieren- afbeeldingen zijn gemaakt door jeugdige kunstenaars- in-spé, in leeftijd variërend van zes tot veertien jaar. Zij volgen een teken- en schil dercursus in het gebouw De Volharding in Artis. De be woners van de dierentuin staan daarbij vaak model. Vijf docenten van het atelier hebben vervolgens de teke ningen van de kinderen ver groot op de schutting geschil derd. Twee van de leerlingen ver richtten de officiële onthul ling door de poort in de schut ting te openen. Tot ieders verbazing kwam een twee meter hoge opblaasbare oli fant naar buiten gestapt, ver gezeld van vier verklede be ren. De kinderen en hun lera ren kregen na de onthulling als dank voor hun kunstzinni ge arbeid allemaal een ge schenkje aangeboden. De schutting zal tot de vol tooiing van de nieuwbouw, eind 1988, te bewonderen zijn. 20

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 20