Nieuw in Nederland: Bacardi Premium Black Beppie maakt plaats voor butler Jagermeister heeft sinds kort een nieuwe reclamecampagne. Het thema is hetzelf de gebleven. 'Drink 'm ijs- en ijskoud' blijft de boodschap om duidelijk te ma ken dat de smaak van Jagermeister het best tot zijn recht komt wanneer het pro- dukt zo-uit-het vriesvak wordt inge schonken. De voorname heer en zijn butler zijn de twee nieuwe hoofdpersonen in de car toonachtige J agermeister-campagne Zij zullen de komende maanden veelvul dig te zien zijn op televisie, het videocir cuit van een aantal bungalowparken, en in advertenties in dag- en weekbladen. Evenals voorgaande jaren zal Jager meister op grote beurzen worden uitge schonken aan het publiek. Dit gebeurt niet meer vanuit een iglo, maar vanuit een nieuwe stand. Voorts zal een Jager meister promotieteam deze zomer aan wezig zijn bij een aantal belangrijke eve nementen. Naast Bacardi Carta Blanca en Bacardi Gold brengt de Gedistilleerd en Wijn- groep Nederland vanaf 23 mei aanstaan de nog een derde soort op de Nederland se markt: Bacardi Premium Black. Na Canada, de Verenigde Staten en West- Duitsland is ons land het vierde land waar Bacardi Premium Black wordt geïntroduceerd. Net als de witte Carta Blanca en de am berkleurige Gold is de Bacardi Premium Black gerijpt op eikehouten vaten, die gemaakt zijn van de Amerikaanse witte eik. Door de rum te laten rijpen op ge brand eikehout, ontstaat een donker bruine kleur. De Premium Black ver schilt echter niet alleen qua kleur van de twee andere Bacardi's. Want het is voor al z'n zachte, volle en aromatische smaak waarmee de Premium Black zich onder scheidt van de droge Carta Blanca en de extra droge Gold. Juist door deze zach te, volle smaak is de Premium Black bij uitstek geschikt om puur te drinken. Met of zonder ijs. Natuurlijk kan men deze Bacardi Premium Black ook mixen met andere dranken als jus d'orange of cola. De GWN zal de introductie van Bacardi Premium Black ondersteunen met een uitgebreide reclamecampagne. In eerste instantie zal dit gebeuren door middel van posters, billboards, radiocommer cials en advertenties in landelijke dag bladen. Medio augustus volgen commer cials op de televisie. In het julinummer van Vers van 't Vat zal hiervan een uit zendschema worden opgenomen. Met ingang van de maand juni is Bacardi Premium Black ook verkrijgbaar in de personeelsuitgiftemagazijnen. Alleen in juni geldt een speciaal introductie-aan bieding: bij afname van een fles Pre mium Black ontvangt u gratis een glas. Bacardi Premium Blackeen produkt van zeer hoge kwaliteit van een merk met een internationaal ijzersterke positie. Ge schikt om te mixen met bijvoorbeeld jus d'orange of cola èn om puur te drinken, al dan niet met ijs 17

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 17