hetBierBiad Vierkante campagne ëI§§ m INHOUD Bierblad gewaardeerd Ponnnery in Reuclilin-pakket Bokma heeft na twaalf jaar afscheid genomen van z'n overal bekende reclameslogan 'Schat, staat de Bokma koud', waarop de consument vele varianten heeft gemaakt. We zijn benieuwd welke variaties bedacht worden op 'Vaak is rond beter, soms vierkant'. Suggesties zijn welkom bij Vers van 't Vat. Sinds april wordt in de brouwerij Den Bosch een nieuw systeem voor anaerobe zuivering van brouwerij-afvalwater uitge probeerd. Het ontwerp van de installatie is geheel nieuw. Het doel van de anaerobe zui vering is het reinigen van de vervuiling van afvalwater met behulp van bacteriën. Het totaal vernieuwde Amstel Gold is in november op de markt gebracht. Nieuw van smaak, maar ook in een nieuwe verpakking. Er is behoefte aan bier met een rijkere en vol lere smaak en een hoger alcoholpercentage. De reclame is vooral gericht op die jongeren die zich willen onderscheiden in hun bierkeuze of die wel eens een steviger bier willen drin ken. De belangstelling is nu al goed te noemen. Vijfendertig procent van de levensmiddelen zaken heeft het eind november in z'n pakket opgenomen. Bij de slijters ligt dat percentage veel hoger, namelijk op 70. lekeken Het jaar bekeken He De Shires kregen er een vriend- Sinds mei dit jaar stuurt Heineken maande- je bij. De acht jaar oude Shet- lijks aan al z'n horecaklanten het Bierblad landpony Jantje, genoemd toe. Het Bierblad, met een oplage van naar het hoofd van de Reclame 36.000, informeert over actuele ontwikke- Service Dienst, is sinds mei de lingen in de horeca en probeert de band tus- kleine 'opduvel' (78 cm schof- sen de horeca-ondernemers en Heineken te thoogte) van de Heineken stal- versterken. Uit een onderzoek, dat in sep- len en intussen de baas van de temberloktober is gehouden, blijkt dat het grote Shires. Ook een treurig blad gewaardeerd en veel en intensief gele- bericht uit de stallen: een van de zen wordt door caféhouders en hun mede- Shires, Alfie genaamd, is in werkers. M augustus overleden. w Met ingang van 1 april heeft wijnhandel Reuchlin, onderdeel van de GWN, de exclusieve distributie voor Nederland gekregen van het wereldbekende cham- pagnemerk Pommery.

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 12