Over bier gezongen Heerlijk Helder Heineken Heeft u al Misty gedronken? Vast en zeker. De aanbieding voor het perso neel om in de maand juli een gratis fles via het P.U.M. af te halen vond een goed onthaal. Menigeen maakte meteen van de gele genheid gebruik om tegen betaling van 5,00 per fles één of twee flessen te bestellen. Distilled Trading International brengt het produkt Misty uit op de Engelse markt. Of het produkt ook op de Nederlandse markt gaat verschijnen is nog niet te zeggen. Het oordeel van alle Heineken medewerkers, of hun huisgenoten, is daarbij medebepa lend. Een ieder die namelijk gebruik maakte van de aangeboden gratis fles werd verzocht na kennismaking met het produkt een vragenlijst in te vullen en op te sturen naar de GWN. Mixen Misty moet goed gekoeld geserveerd worden, sommigen doen er ijs bij. Maar wist u dat Misty zich ook uitste kend laat gebruiken in mix-dranken? Hier volgen enkele smakelijke recep ten. Misty blue 1/6 deel Blue Curacao mengen met 1/6 deel wodka en 1/3 deel Misty. Vervol gens nog een scheutje room én een scheutje citroensap toevoegen en dat alles goed schudden. Pink Panther Eén deel Misty, één deel gin en drie delen ananassap tezamen met. een scheutje grenadine mengen in een beker. Goed schudden en uitschenken in met ijsblokjes opgevulde glazen. Tiger's Eye l'/4 deel Misty mengen met één deel wodka en drie delen jus d'orange. Goed schudden en serveren met ijs. Regelmatig zijn in de Ster-tijd, voor of na het journaal, op de radio liedjes te beluisteren. In plaats van korte reclameboodschap pen, klinkt plotseling een liedje uit de luidsprekers. Het is alsof het eerstvol gende (muziek)programma al is begonnen. Totdatineens een bekende melodie te horen is, en de woorden 'Heerlijk helder Heineken' een einde maken aan alle twijfel. Ook dit lied fs een commer cial. Voor degenen die dan denken 'jammer, als ik het had geweten, had ik beter geluisterd naar de tekst' plaatsen wij in deze en de volgende nummers van Vers van 't Vat telkens de tekst van een of meer gezongen commercials. In deze editie eerst de tekst van een liedje, vertolkt door Jody Pijpers en de tekst waarin Ramses Shaffy bezingt hoe hij de zomer heeft doorgebracht. Jody Pijpers 't Is weer lekker druk in m'n stamcafé swingende muziek en iedereen zingt mee. Ik maak een dansje met een blonde meneer blozend vraagt-ie kom je hier wel meer. Mijn cafém'n vaste stek altijd vol en gezellig 't is er te gek. De vaste club komt binnenlater dan normaal ze vertellen aan de bar een supersterk verhaal. De kastelein roept ja hoor 't is weer raak nou vooruit, een rondje van de zaak. Heerlijk, helder Heineken Mijn café, m'n vaste stek altijd vol en gezellig 't is er te gek. Heerlijk, helder Heineken. Ramses Shaffy Ik lig hier in m'n strandstoel, de rest die ligt in zee. laat ze maar lekker zwemmen, ik doe vandaag niet mee. Want ik doe niks, ik hoef niks, en ik doe niks. Heerlijk, helder Heineken. Met 'n strandbal in de branding, ze vragen of ik kom, de bal die maakt 'n landing, bovenop m'n oh, oh, oh, nee. Heerlijk, helder Heineken. Heerlijk, helder Heineken. 30

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 30